Rezultati 2018 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

REZULTATI SEZONE 2018


PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007 Slovenska Bistrica, 20.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 LEBAN Martin PSČ 2007 7.69 50M 2007 18
4 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 1:17.22 400M 2007 13
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2008 Slovenska Bistrica, 20.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 37.16 200M 2008 14
11 GRUDEN Anuška PSČ 2008 37.93 200M 2008 14
4 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3.59 daljina 2008 9
7 BURGAR Iris PSČ 2008 3.40 daljina 2008 9
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE LETNIK 2006 Celje, 21.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9.12 60M 2006 23
6 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:17.22 600M 2006 12
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE LETNIK 2005 Celje, 21.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4.54 daljina 2005 11
10 KUSTERLE Urša PSČ 2005 11.19 50m ovire 2005 10
6 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4.53 daljina 2005 22
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16) Ljubljana, 27.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 5.93 daljina U16 15
14 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4.44 daljina U16 15
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 11,59 troskok U16 4
22 SOVDAT ŽANA PSČ 2004 11,60 60m ovire U16 22
46 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 8,91 60m U16 74
DP V POS. IN EKP. MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12)Slovenska Bistrica, 04.02.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
39 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 10,01 60m U12 69
38 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 3,44 daljina U12 69
55 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 5,47 težka žoga-2 kg U12 67
35 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 59,08 300m U12 67
40 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 988.00 SKUPNO U12 68
20 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 9,67 60m U12 69
5 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 4,06 daljina U12 69
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 8,04 težkga žoga-2 kg U12 67
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 54,55 300m U12 67
7 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 1407.00 SKUPNO U12 68
5 LEBAN Martin PSČ 2007 9,20 60m U12 69
15 LEBAN Martin PSČ 2007 3,76 daljina U12 69
27 LEBAN Martin PSČ 2007 6,78 težka žoga-2 kg U12 67
4 LEBAN Martin PSČ 2007 53,13 300m U12 67
8 LEBAN Martin PSČ 2007 1404.00 SKUPNO U12 68
50 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,76 60M U12 60
44 KRAGELJ Jana PSČ 2009 2,98 daljina U12 60
28 KRAGELJ Jana PSČ 2009 5,59 težka žoga-2 kg U12 60
49 KRAGELJ Jana PSČ 2009 1:04,04 300m U12 60
47 KRAGELJ Jana PSČ 2009 927.00 SKUPNO U12 60
41 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 10,47 60m U12 60
49 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 2,84 daljina U12 60
53 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 4,11 težka žoga-2 kg U12 60
30 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 59,63 300m U12 60
46 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 930.00 SKUPNO U12 60
38 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,44 60m U12 60
34 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,25 daljina U12 60
37 GRUDEN Anuška PSČ 2008 5,25 težka žoga-2 kg U12 60
27 GRUDEN Anuška PSČ 2008 59,16 300m U12 60
34 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1104.00 SKUPNO U12 60
33 SOVDAT Gaja PSČ 2008 10,14 60m U12 60
24 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,52 daljina U12 60
20 SOVDAT Gaja PSČ 2008 5,98 težka žoga-2 kg U12 60
20 SOVDAT Gaja PSČ 2008 57,98 300m U12 60
25 SOVDAT Gaja PSČ 2008 1285.00 SKUPNO U12 60
DP V POSAMEZNEM IN EKPIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) Ljubljana, 11.02.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
16 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 9,07 60m U14 44
14 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 7,35 težka žoga-3 kg U14 44
12 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4,37 daljina U14 44
24 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 2:08,14 600m U14 44
22 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 1508.00 SKUPNO U14 44
56 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 9,58 60m U14 80
65 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3,40 daljina U14 80
54 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 6,63 težka žoga-2 kg U14 80
18 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 2:03,45 600m U14 80
48 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1556.00 SKUPNO U14 80
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 9,06 60m U14 80
16 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,36 daljina U14 80
20 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,20 težka žoga-2 kg U14 80
38 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 2:08,94 600m U14 80
20 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 1896.00 SKUPNO U14 80
MEDNARODNI MITING IN MEMORIAL MARJANE LUŽAR KOBELENSKI V TEKU NA 400 M OVIRE Radovljica, 21.04.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 12,61 100m ml.mlad 11
6 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 23,91 disk-1,5kg ml.mlad 8
6 KUTIN Anže PSČ 2002 2:12,1 800m ml.mlad 11
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 5,70 daljina U16 4
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 12,23 100m U16 15
3 SOVDAT Žana PSČ 2004 3:21,92 1000m U16 5
5 DUŠA Gaja PSČ 2004 3:42,53 1000m U16 5
3 JARC Tina PSČ 2005 1,20 višina U14 3
3 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1:54,65 600m U14 11
4 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:55,22 600m U14 11
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 9,64 60m U12 20
5 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 3,85 daljina U12 22
8 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,92 60m U12 22
6 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,71 daljina U12 20
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE Velenje, 06.05.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
11 GAŠPERŠIČ Žan PSČ 2001 22,84 disk-1,5 kg U18 14
7 SKOČIR Andrej PSČ 2001 11,54 troskok U18 11
6 GAŠPERŠIČ Žan, SKOČIR Andrej, KUTIN Anže, CVIJANOVIČ Alen PSČ ml.mlad 2:39,18 4X300 U18 8
PRVENSTVO SLO. V POS. IN EK. MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12) Maribor, 13.05.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
70 ČRV Nik PSČ 2007 10,86 60m U12 75
65 ČRV Nik PSČ 2007 3,02 daljina U12 75
52 ČRV Nik PSČ 2007 26,64 vortex U12 75
62 ČRV Nik PSČ 2007 1:01,85 300m U12 75
65 ČRV Nik PSČ 2007 786.00 SKUPNO U12 75
4 LEBAN Martin PSČ 2007 8,84 60m U12 75
6 LEBAN Martin PSČ 2007 4,14 daljina U12 75
38 LEBAN Martin PSČ 2007 29,89 vortex U12 75
3 LEBAN Martin PSČ 2007 47,91 300m U12 75
9 LEBAN Martin PSČ 2007 1689.00 SKUPNO U12 75
43 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 9,88 60m U12 92
45 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 3,39 daljina U12 92
39 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 22,80 vortex U12 92
35 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 56,05 300m U12 92
41 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 1352.00 SKUPNO U12 92
55 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,21 60m U12 92
48 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,37 daljina U12 92
23 GRUDEN Anuška PSČ 2008 25,23 vortex U12 92
21 GRUDEN Anuška PSČ 2008 53,46 300m U12 92
36 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1407.00 SKUPNO U12 92
42 SOVDAT Gaja PSČ 2008 9,88 60m U12 92
29 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,69 daljina U12 92
35 SOVDAT Gaja PSČ 2008 23,11 vortex U12 92
25 SOVDAT Gaja PSČ 2008 53,89 300m U12 92
29 SOVDAT Gaja PSČ 2008 1485.00 SKUPNO U12 92
23 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,58 60m U12 92
44 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,42 daljina U12 92
31 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 24,06 vortex U12 92
32 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 55,81 300m U12 92
30 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 1447.00 SKUPNO U12 92
24. ATLETSKI MEDNARODNI MITING KRANJ 2018 - MEMORIAL VUČKO Kranj, 09.06.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 KUTIN Anže PSČ 2002 1:30,72 600m U18 5
3 SKOĆIR Andrej PSČ 2003 11,82 100m U16 20
3 SKOĆIR Andrej PSČ 2003 6,00 daljina U16 12
18 DUŠA Gaja PSČ 2004 1:56,29 600m U16 22
4 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4.71 daljina U14 33
21 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8.81 60m U14 50
12 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:55,98 600m U14 26
19 KUSTRLE Urša PSČ 2005 2:00:27 600m U14 26
7 LEBAN Martin PSČ 2007 8,83 60m U12 43
9 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 4,05 daljina U12 30
10 LEBAN Martin PSČ 2007 3,88 daljina u12 30
8 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 40,14 vortex U12 21
34 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 9,87 60m U12 55
19 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,58 daljina U12 46
27 LEBAN JEŽ Vita psč 2008 3,41 daljina U12 46
19 SOVDAT Gaja psč 2008 32,92 300m U12 37
12 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,29 60M U12 29
5 KEAGELJ Jana PSČ 2009 3,16 daljina U12 28
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE Nova Gorica, 08.09. - 09.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 ANDREJ Skočir PSČ 2003 5,66 daljina U20 12
9 KUTIN Anže PSČ 2002 4:32,76 1500m U20 10
10 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 4:32,89 1500m U20 10
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16 Ravne na Koroškem, 15.09. - 16.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 ANDREJ Skočir PSČ 2003 12,63 troskok U16 14
1 ANDREJ Skočir PSČ 2003 11,33 100m u16 36
4 ANDREJ Skočir PSČ 2003 6,03 daljina U16 4
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 7:52,48 2000m U16 23
71 LUŽNIK Klara PSČ 2003 14,64 100M U16 82
18 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 45,13 300m U16 52
28 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 13,60 100m U16 82
25 DUŠA Gaja PSČ 2004 3:29,83 1000m U16 33
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 3:20,62 1000m U16 33
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 IN U14 Radovljica, 29.09. - 30.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
35 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 4,08 daljina U14 42
7 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,69 daljina U14 42
37 SOVDAT Ajda PSČ 2006 30,56 200m U14 74
63 KAZIČ Emilija PSČ 2005 32,82 200m U14 74
13 PSČ PSČ 57,60 4X100 U14 18
2 LEBAN Martin PSČ 2007 8,76 60m U12 52
20 KENDA aleks PSČ 2007 9,38 60m U12 52
28 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 9,63 60m U12 52
51 ČRV Nik PSČ 2007 11,06 60m U12 52
29 BURGAR Iris PSČ 2008 3,56 daljina u12 46
18 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,72 daljina U12 46
32 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,50 daljina U12 46
41 KRAGELJ Jana PSČ 2009 3,13 daljina U12 46
21 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,61 60m U12 69
51 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,24 60m u12 69
56 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 10,37 60m U12 69
63 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,64 60m U12 69
13 PSČ PSČ 2:20,69 4X200 u12 14
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1,35 višina U14 15
12 JARC Tina PSČ 2005 1,25 višina U14 15
12 KAZIČ Emilija PSČ 2005 1,25 višina U14 15
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,95 60m U14 65
50 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 9,50 60m U14 65
57 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,69 60m U14 65
65 JARC Tina PSČ 2005 10,50 60m U14 65
14 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3:30,11 1000M U14 23
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1,35 Višina U14 15
12 JARC Tina PSČ 2005 1,25 Višina U14 15
12 KAZIČ Emmilija PSČ 2005 1,25 Višina U14 15
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,95 60m U14 65
50 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 9,50 60m U14 65
57 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,69 60m U14 65
65 JARC Tina PSČ 2005 10,50 60m U14 65
14 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3:30,11 1000m U14 24
8 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,56 krogla-2kg U14 15
15 4x200 PSČ U14 2:06,91 4X200m U14 16
33 ČRV Nik PSČ 2007 2,89 daljina U12 33
6 LEBAN Martin PSČ 2007 4,16 daljina U12 33
13 LEBAN Martin PSČ 2007 30,98 200m U12 37
37 ČRV Nik PSČ 2007 36,78 200m U12 37
23 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 32,98 200m U12 49
24 SOVDAT Gaja PSČ 2008 33,04 200m U12 49
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE Nova Gorica, 08.09. - 09.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
18 SOVDAT Žana PSČ 2004 15,92 80m ovire U16 22
15 SOVDAT Žana PSČ 2004 7,44 krogla-3kg U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 1,27 višina U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 14,37 100m U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 3,95 daljina U16 22
6 SOVDAT Žana PSČ 2004 26,02 kopje U16 22
5 SOVDAT Žana PSČ 2004 2:35,17 800m U16 22
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 2959.00 SKUPNO U16 22
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 8,91 60m U14 16
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 34,55 Vortex U14 16
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 4,36 daljina U14 16
7 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1:52,75 600m U14 15
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 2227.00 SKUPNO U14 15
7 KENDA Aleks PSČ 2007 9,14 60m U12 18
12 KENDA Aleks PSČ 2007 33,01 Vortex U12 18
10 KENDA Aleks PSČ 2007 3,93 daljina U12 18
10 KENDA Aleks PSČ 2007 52,30 300m U12 17
10 KENDA Aleks PSČ 2007 1489.00 SKUPNO U12 17
18 ČRV Nik PSČ 2007 10,86 60m U12 18
18 ČRV Nik PSČ 2007 25,58 Vortex U12 18
17 ČRV Nik PSČ 2007 3,12 daljina U12 18
16 ČRV Nik PSČ 2007 57,54 300m U12 17
16 ČRV Nik PSČ 2007 864.00 SKUPNO U12 17
1 LEBAN Martin PSČ 2007 8,66 60m U12 18
11 LEBAN Martin PSČ 2007 33,54 Vortex U12 18
5 LEBAN Martin PSČ 2007 4,16 Daljina U12 18
1 LEBAN Martin PSČ 2007 47,97 300m U12 17
2 LEBAN Martin PSČ 2007 1777.00 SKUPNO U12 17
12 BURGAR Iris PSČ 2008 9,85 60m U12 22
15 BURGAR Iris PSČ 2008 24,94 Vortex U12 22
11 BURGAR Iris PSČ 2008 3,67 Daljina U12 22
12 BURGAR Iris PSČ 2008 55,77 300m U12 22
13 BURGAR Iris PSČ 2008 1460.00 SKUPNO U12 22
13 GRUDEN Anuška PSČ 2008 9,86 60m U12 22
5 GRUDEN Anuška PSČ 2008 31,52 Vortex U12 22
13 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,64 Daljina U12 22
10 GRUDEN Anuška PSČ 2008 54,20 300m U12 22
9 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1606.00 SKUPNO U12 22
4 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,24 60m U12 22
9 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 27,47 Vortex U12 22
8 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,70 Daljina U12 22
5 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 52,30 300m U12 22
5 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 1763.00 SKUPNO U12 22
REPREZENTANČNE TEKME
Uvrstitev Priimek in ime Tekma Disciplina Rez. Kat. Nast.
4 SKOČIR andrej PETEROBOJ REPREZENTANC PIONIRJEV IN PIONIRK (CRO-CZE-HUN-SLO-SVK) Győr (HUN) 29. september 2018 100m 11.35 U16 11
7 SKOČIR andrej
FESTIVAL EUROPEO della VELOCITA' U16 Rieti (ITA), 6. in 7. oktober 2018
80m 9.41 U16 21
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2007 Slovenska Bistrica, 20.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 LEBAN Martin PSČ 2007 7,69 50M 2007 18
4 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 1:17.22 400M 2007 13
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2008 Slovenska Bistrica, 20.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 37,16 200M 2008 14
11 GRUDEN Anuška PSČ 2008 37,93 200M 2008 14
4 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,59 daljina 2008 9
7 BURGAR Iris PSČ 2008 3,40 daljina 2008 9
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE LETNIK 2006 Celje, 21.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9,12 60M 2006 23
6 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:17.22 600M 2006 12
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE LETNIK 2005 Celje, 21.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4,54 daljina 2005 11
10 KUSTERLE Urša PSČ 2005 11,19 50m ovire 2005 10
6 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,53 daljina 2005 22
PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16) Ljubljana, 27.01.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 5,93 daljina U16 15
14 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4,44 daljina U16 15
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 11,59 troskok U16 4
22 SOVDAT ŽANA PSČ 2004 11,60 60m ovire U16 22
46 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 8,91 60m U16 74
DP V POS. IN EKP. MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12)Slovenska Bistrica, 04.02.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
39 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 10,01 60m U12 69
38 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 3,44 daljina U12 69
55 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 5,47 težka žoga-2 kg U12 67
35 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 59,08 300m U12 67
40 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 988,00 SKUPNO U12 68
20 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 9,67 60m U12 69
5 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 4,06 daljina U12 69
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 8,04 težkga žoga-2 kg U12 67
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 54,55 300m U12 67
7 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 1407,00 SKUPNO U12 68
5 LEBAN Martin PSČ 2007 9,20 60m U12 69
15 LEBAN Martin PSČ 2007 3,76 daljina U12 69
27 LEBAN Martin PSČ 2007 6,78 težka žoga-2 kg U12 67
4 LEBAN Martin PSČ 2007 53,13 300m U12 67
8 LEBAN Martin PSČ 2007 1404,00 SKUPNO U12 68
50 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,76 60M U12 60
44 KRAGELJ Jana PSČ 2009 2,98 daljina U12 60
28 KRAGELJ Jana PSČ 2009 5,59 težka žoga-2 kg U12 60
49 KRAGELJ Jana PSČ 2009 1:04,04 300m U12 60
47 KRAGELJ Jana PSČ 2009 927,00 SKUPNO U12 60
41 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 10,47 60m U12 60
49 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 2,84 daljina U12 60
53 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 4,11 težka žoga-2 kg U12 60
30 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 59,63 300m U12 60
46 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 930,00 SKUPNO U12 60
38 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,44 60m U12 60
34 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,25 daljina U12 60
37 GRUDEN Anuška PSČ 2008 5,25 težka žoga-2 kg U12 60
27 GRUDEN Anuška PSČ 2008 59,16 300m U12 60
34 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1104,00 SKUPNO U12 60
33 SOVDAT Gaja PSČ 2008 10,14 60m U12 60
24 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,52 daljina U12 60
20 SOVDAT Gaja PSČ 2008 5,98 težka žoga-2 kg U12 60
20 SOVDAT Gaja PSČ 2008 57,98 300m U12 60
25 SOVDAT Gaja PSČ 2008 1285,00 SKUPNO U12 60
DP V POSAMEZNEM IN EKPIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) Ljubljana, 11.02.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija
16 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 9,07 60m U14 44
14 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 7,35 težka žoga-3 kg U14 44
12 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 4,37 daljina U14 44
24 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 2:08,14 600m U14 44
22 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 1508,00 SKUPNO U14 44
56 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 9,58 60m U14 80
65 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3,40 daljina U14 80
54 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 6,63 težka žoga-2 kg U14 80
18 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 2:03,45 600m U14 80
48 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1556,00 SKUPNO U14 80
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 9,06 60m U14 80
16 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,36 daljina U14 80
20 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,20 težka žoga-2 kg U14 80
38 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 2:08,94 600m U14 80
20 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 1896,00 SKUPNO U14 80
MEDNARODNI MITING IN MEMORIAL MARJANE LUŽAR KOBELENSKI V TEKU NA 400 M OVIRE Radovljica, 21.04.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 12,61 100m ml.mlad 11
6 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 23,91 disk-1,5kg ml.mlad 8
6 KUTIN Anže PSČ 2002 2:12,1 800m ml.mlad 11
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 5,70 daljina U16 4
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 12,23 100m U16 15
3 SOVDAT Žana PSČ 2004 3:21,92 1000m U16 5
5 DUŠA Gaja PSČ 2004 3:42,53 1000m U16 5
3 JARC Tina PSČ 2005 1,20 višina U14 3
3 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1:54,65 600m U14 11
4 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:55,22 600m U14 11
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 9,64 60m U12 20
5 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 3,85 daljina U12 22
8 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,92 60m U12 22
6 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,71 daljina U12 20
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE Velenje, 06.05.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
11 GAŠPERŠIČ Žan PSČ 2001 22,84 disk-1,5 kg U18 14
7 SKOČIR Andrej PSČ 2001 11,54 troskok U18 11
6 GAŠPERŠIČ Žan,              SKOČIR Andrej, KUTIN Anže, CVIJANOVIČ Alen PSČ ml.mlad 2:39,18 4X300 U18 8
PRVENSTVO SLO. V POS. IN EK. MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12) Maribor, 13.05.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
70 ČRV Nik PSČ 2007 10,86 60m U12 75
65 ČRV Nik PSČ 2007 3,02 daljina U12 75
52 ČRV Nik PSČ 2007 26,64 vortex U12 75
62 ČRV Nik PSČ 2007 1:01,85 300m U12 75
65 ČRV Nik PSČ 2007 786,00 SKUPNO U12 75
4 LEBAN Martin PSČ 2007 8,84 60m U12 75
6 LEBAN Martin PSČ 2007 4,14 daljina U12 75
38 LEBAN Martin PSČ 2007 29,89 vortex U12 75
3 LEBAN Martin PSČ 2007 47,91 300m U12 75
9 LEBAN Martin PSČ 2007 1689,00 SKUPNO U12 75
43 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 9,88 60m U12 92
45 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 3,39 daljina U12 92
39 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 22,80 vortex U12 92
35 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 56,05 300m U12 92
41 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 1352,00 SKUPNO U12 92
55 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,21 60m U12 92
48 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,37 daljina U12 92
23 GRUDEN Anuška PSČ 2008 25,23 vortex U12 92
21 GRUDEN Anuška PSČ 2008 53,46 300m U12 92
36 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1407,00 SKUPNO U12 92
42 SOVDAT Gaja PSČ 2008 9,88 60m U12 92
29 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,69 daljina U12 92
35 SOVDAT Gaja PSČ 2008 23,11 vortex U12 92
25 SOVDAT Gaja PSČ 2008 53,89 300m U12 92
29 SOVDAT Gaja PSČ 2008 1485,00 SKUPNO U12 92
23 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,58 60m U12 92
44 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,42 daljina U12 92
31 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 24,06 vortex U12 92
32 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 55,81 300m U12 92
30 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 1447,00 SKUPNO U12 92
24. ATLETSKI MEDNARODNI MITING KRANJ 2018 - MEMORIAL VUČKO Kranj, 09.06.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
3 KUTIN Anže PSČ 2002 1:30,72 600m U18 5
3 SKOĆIR Andrej PSČ 2003 11,82 100m U16 20
3 SKOĆIR Andrej PSČ 2003 6,00 daljina U16 12
18 DUŠA Gaja PSČ 2004 1:56,29 600m U16 22
4 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,71 daljina U14 33
21 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,81 60m U14 50
12 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1:55,98 600m U14 26
19 KUSTRLE Urša PSČ 2005 2:00:27 600m U14 26
7 LEBAN Martin PSČ 2007 8,83 60m U12 43
9 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 4,05 daljina U12 30
10 LEBAN Martin PSČ 2007 3,88 daljina u12 30
8 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 40,14 vortex U12 21
34 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 9,87 60m U12 55
19 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,58 daljina U12 46
27 LEBAN JEŽ Vita psč 2008 3,41 daljina U12 46
19 SOVDAT Gaja psč 2008 32,92 300m U12 37
12 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,29 60M U12 29
5 KEAGELJ Jana PSČ 2009 3,16 daljina U12 28
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE Nova Gorica, 08.09. - 09.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 ANDREJ Skočir PSČ 2003 5,66 daljina U20 12
9 KUTIN Anže PSČ 2002 4:32,76 1500m U20 10
10 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 4:32,89 1500m U20 10
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16 Ravne na Koroškem, 15.09. - 16.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 ANDREJ Skočir PSČ 2003 12,63 troskok U16 14
1 ANDREJ Skočir PSČ 2003 11,33 100m u16 36
4 ANDREJ Skočir PSČ 2003 6,03 daljina U16 4
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 7:52,48 2000m U16 23
71 LUŽNIK Klara PSČ 2003 14,64 100M U16 82
18 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 45,13 300m U16 52
28 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 13,60 100m U16 82
25 DUŠA Gaja PSČ 2004 3:29,83 1000m U16 33
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 3:20,62 1000m U16 33
PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 IN U14 Radovljica, 29.09. - 30.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
35 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 4,08 daljina U14 42
7 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 4,69 daljina U14 42
37 SOVDAT Ajda PSČ 2006 30,56 200m U14 74
63 KAZIČ Emilija PSČ 2005 32,82 200m U14 74
13 PSČ PSČ 57,60 4X100 U14 18
2 LEBAN Martin PSČ 2007 8,76 60m U12 52
20 KENDA aleks PSČ 2007 9,38 60m U12 52
28 MATOVSKI VOLARIČ Tine PSČ 2007 9,63 60m U12 52
51 ČRV Nik PSČ 2007 11,06 60m U12 52
29 BURGAR Iris PSČ 2008 3,56 daljina u12 46
18 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,72 daljina U12 46
32 SOVDAT Gaja PSČ 2008 3,50 daljina U12 46
41 KRAGELJ Jana PSČ 2009 3,13 daljina U12 46
21 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,61 60m U12 69
51 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,24 60m u12 69
56 LEBAN JEŽ Vita PSČ 2008 10,37 60m U12 69
63 KRAGELJ Jana PSČ 2009 10,64 60m U12 69
13 PSČ PSČ 2:20,69 4X200 u12 14
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1,35 višina U14 15
12 JARC  Tina PSČ 2005 1,25 višina U14 15
12 KAZIČ Emilija PSČ 2005 1,25 višina U14 15
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,95 60m U14 65
50 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 9,50 60m U14 65
57 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,69 60m U14 65
65 JARC Tina PSČ 2005 10,50 60m U14 65
14 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3:30,11 1000M U14 23
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1,35 Višina U14 15
12 JARC Tina PSČ 2005 1,25 Višina U14 15
12 KAZIČ Emmilija PSČ 2005 1,25 Višina U14 15
26 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,95 60m U14 65
50 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 9,50 60m U14 65
57 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,69 60m U14 65
65 JARC Tina PSČ 2005 10,50 60m U14 65
14 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 3:30,11 1000m U14 24
8 MANFREDA Tamara PSČ 2005 9,56 krogla-2kg U14 15
15 4x200 PSČ U14 2:06,91 4X200m U14 16
33 ČRV Nik PSČ 2007 2,89 daljina U12 33
6 LEBAN Martin PSČ 2007 4,16 daljina U12 33
13 LEBAN Martin PSČ 2007 30,98 200m U12 37
37 ČRV Nik PSČ 2007 36,78 200m U12 37
23 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 32,98 200m U12 49
24 SOVDAT Gaja PSČ 2008 33,04 200m U12 49
ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN STAREJŠE MLADINKE Nova Gorica, 08.09. - 09.09.2018
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
18 SOVDAT Žana PSČ 2004 15,92 80m ovire U16 22
15 SOVDAT Žana PSČ 2004 7,44 krogla-3kg U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 1,27 višina U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 14,37 100m U16 22
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 3,95 daljina U16 22
6 SOVDAT Žana PSČ 2004 26,02 kopje U16 22
5 SOVDAT Žana PSČ 2004 2:35,17 800m U16 22
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 2959,00 SKUPNO U16 22
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 8,91 60m U14 16
8 SOVDAT Ajda PSČ 2006 34,55 Vortex U14 16
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 4,36 daljina U14 16
7 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1:52,75 600m U14 15
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 2227,00 SKUPNO U14 15
7 KENDA Aleks PSČ 2007 9,14 60m U12 18
12 KENDA Aleks PSČ 2007 33,01 Vortex U12 18
10 KENDA Aleks PSČ 2007 3,93 daljina U12 18
10 KENDA Aleks PSČ 2007 52,30 300m U12 17
10 KENDA Aleks PSČ 2007 1489,00 SKUPNO U12 17
18 ČRV Nik PSČ 2007 10,86 60m U12 18
18 ČRV Nik PSČ 2007 25,58 Vortex U12 18
17 ČRV Nik PSČ 2007 3,12 daljina U12 18
16 ČRV Nik PSČ 2007 57,54 300m U12 17
16 ČRV Nik PSČ 2007 864,00 SKUPNO U12 17
1 LEBAN Martin PSČ 2007 8,66 60m U12 18
11 LEBAN Martin PSČ 2007 33,54 Vortex U12 18
5 LEBAN Martin PSČ 2007 4,16 Daljina U12 18
1 LEBAN Martin PSČ 2007 47,97 300m U12 17
2 LEBAN Martin PSČ 2007 1777,00 SKUPNO U12 17
12 BURGAR Iris PSČ 2008 9,85 60m U12 22
15 BURGAR Iris PSČ 2008 24,94 Vortex U12 22
11 BURGAR Iris PSČ 2008 3,67 Daljina U12 22
12 BURGAR Iris PSČ 2008 55,77 300m U12 22
13 BURGAR Iris PSČ 2008 1460,00 SKUPNO U12 22
13 GRUDEN Anuška PSČ 2008 9,86 60m U12 22
5 GRUDEN Anuška PSČ 2008 31,52 Vortex U12 22
13 GRUDEN Anuška PSČ 2008 3,64 Daljina U12 22
10 GRUDEN Anuška PSČ 2008 54,20 300m U12 22
9 GRUDEN Anuška PSČ 2008 1606,00 SKUPNO U12 22
4 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,24 60m U12 22
9 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 27,47 Vortex U12 22
8 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,70 Daljina U12 22
5 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 52,30 300m U12 22
5 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 1763,00 SKUPNO U12 22
REPREZENTANČNE TEKME
Uvrstitev Priimek in ime Tekma Disciplina Rezultat Kategorija Nastopajočih
4 SKOČIR andrej PETEROBOJ REPREZENTANC PIONIRJEV IN PIONIRK (CRO-CZE-HUN-SLO-SVK) Győr (HUN) 29. september 2018 100m 11,35 U16 11
7 SKOČIR andrej FESTIVAL EUROPEO della VELOCITA' U16 Rieti (ITA), 6. in 7. oktober 2018 80m 9,41 U16 21
Zadnjič posodobljeno Četrtek, 01 November 2018 12:34