18. Tek na Grad 2018 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
18. TEK NA TMINSKI GRAD
27.05.2018
Tolmin, 27.05.2018
Podatki o tekmi
Organizator: AD Posočje, Tolmin
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava rezultatov: AD Posočje
Dolžine prog: 2000m, 200m višinske razlike
Št. prijavljenih:  64
Razvrstitev po kategorijah
MOŠKI
CICIBANI  - 2007 in mlajši
1 LUKA MOČNIK 2009 AD POSOČJE 12:03
2 MARTIN LEBAN 2007 AD POSOČJE 12:40
3 MATHIAS MLEKUŽ 2008 TD BOVEC 12:54
4 MATIC ŽAGAR 2007 TD BOVEC 13:18
5 MIHA KLANJŠČEK 2008 LOGATEC 15:40
6 JERNEJ LEBAN 2011 17:53
PIONIRJI - 2006 - 2003
1 NEJC ŽAGAR 2003 TD BOVEC 11:39
2 GAŠPER KLANJŠČEK 2005 LOGATEC 12:02
3 TIM ŽGAJNAR 2005 TD BOVEC 12:38
4 JERNEJ MELINC 2006 TD BOVEC 13:17
5 BLAŽ ŠORLI 2006 TOLMIN 13:46
6 JERNEJ KRAGELJ 2006 TOLMIN 17:28
MLADINCI - 2002 - 1999
1 ANŽE KUTIN 2003 AD POSOČJE 11:21
2 TIM URŠIČ 2002 TOLMIN 12:39
MLAJŠI ČLANI - 1998 - 1989
1 MARKO ABRAM 1993 HUDAJUŽNA 10:39
2 TILEN RAKUŠČEK 1993 GRS TOLMIN 11:07
3 MARTIN KRANJC 1996 KK BLED 11:20
4 JERNEJ CVEK 1991 SOČA OUTDOOR FESTIVAL 14:00
ČLANI - 1988 - 1979
1 GREGOR MOČNIK 1979 TOLMIN 11:48
2 PETER DAKSKOBLER 1981 SOČA OUTDOOR FESTIVAL 14:12
3 PRIMOŽ PIMON 1988 KNEŽA 14:31
4 VASJA MRAK 1982 14:32
5 TOMAŽ KENDA KOZMERICE 14:48
6 MATEJ LEBAN 1984 MRAK RACING TEAM 16:52
VETERANI - 1978 - 1969
1 ANDREJ KUTIN 1969 Š.D. BOKA 10:55
2 PAVLO ŠORLI 1972 PD PODBRDO 11:37
3 ALEŠ LAPANJE 1973 TOLMIN 12:36
4 MAKSI URŠIČ 1969 TOLMIN 13:05
5 MIRO KRISTAN 1977 TOLMIN 13:21
6 ALEŠ RUTAR 1978 TOLMIN 13:36
7 MILAN KLAJNŠČEK 1969 TOLMIN 13:59
8 BOŠTJAN ŽAGAR 1975 ŠPORTina 14:05
9 ERIK GRUDEN 1976 DOLENJA TREBUŠA 14:07
10 MATIJA KLANJŠČEK 1977 LOGATEC 15:42
11 LUKA BURGAR 1977 PRAVI ASI 16:45
STAREJŠI VETERANI - 1968 in starejši
1 MARKO LEBAN 1963 DLG-LAZEC 11:56
2 ZVONKO ŠULIN 1953 ŠD BOKA 14:30
3 MILAN KOGOJ 1943 TK ŠENTVIŠKA GORA 14:46
4 DANILO BOŽIČ 1956 15:03
5 MATEJ KAVČIČ 1965 BTT 15:13
6 EDI KUTIN 1949 TOLMIN 16:43
7 IGOR RUTAR 1961 TMINSKI MIGAVCI 18:07
ŽENSKE
CICIBANKE  - 2006 in mlajše
1 ANUŠKA GRUDEN 2008 AD POSOČJE 12:49
2 MANCA MLEKUŽ 2007 TD BOVEC 13:49
3 IRIS BURGAR 2008 AD POSOČJE 14:55
4 MANCA RUTAR 2009 AD POSOČJE 15:38
5 EVA RUTAR 2011 AD POSOČJE 16:14
6 NEJA MOČNIK 2012 AD POSOČJE 17:56
PIONIRKE - 2005 - 2002
1 GAJA LEBAN JEŽ 2006 AD POSOČJE 13:31
2 MARTA MARIJA LEBAN 2005 AD POSOČJE 15:08
3 TIA ŽAGAR 2004 TD BOVEC 16:47
4 PIA ERŽEN 2005 SLAP OB IDRIJCI 21:01
MLADINKE - 2001 - 1998
1 BARBI MELIHEN 2002 TD BOVEC 15:34
MLAJŠE ČLANICE - 1997 - 1988
1 KATJA CVEK 1993 TOLMIN 13:51
2 KATJA KEPIC 1993 ZD TOLMIN 14:09
3 ANDREJA MIŠIČ 1993 TOLMIN 14:33
ČLANICE - 1987 - 1978
1 DANJELA KAVČIČ FELTRIN 1980 TOLMIN 14:37
2 TEJA KAVČIČ MANFREDA 1982 POLJUBINJ 14:52
VETERANKE - 1977 - 1968
1 ALENKA KOJIĆ URŠIČ 1971 TOLMIN 15:05
2 MAJA KRAGELJ 1977 TOLMIN 15:23
3 TINA FRATINA ŽAGAR 1976 ŠPORTina 15:58
4 ROSANA BRIŠAR 1977 AK PIVKA 17:20
5 BOGDANA RUTAR 1974 TMINSKI MIGAVCI 18:20
STAREJŠE VETERANKE - 1967 in starejše
1 OLGA RODMAN 1962 TMINSKI MIGAVCI 17:24
Zadnjič posodobljeno Nedelja, 27 Maj 2018 19:39