Tek Sotočja Rezultati 2018 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
17. tek Sotočja
Tolmin, 14,04,2018
Podatki o tekmi
Organizator: AD Posočje, Tolmin
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava rezultatov: AD Posočje
Dolžine prog: 400, 700, 1000, 1800 m
Št. prijavljenih:  148
Razvrstitev po kategorijah
Dečki A - letnik 2011 in mlajši
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Anže Leban 2011 AD Posočje 1,16 40
2 Tim Skočir 2011 TK Kobarid 1,18 35
3 Kin Kovačič 2011 Postaja 1,19 31
4 Elijan Ivančič 2011 TK Kobarid 1,21 28
5 Žan Leban 2011 AD Posočje 1,25 26
6 Žiga Stamenkovič 2011 Tolmin 1,26 25
7 Jaša Fon 2011 AD Posočje 1,32 24
8 Daniel Mlekuž 2011 AD Posočje 1,33 23
9 Matic Borovničar 2011 AD Posočje 1,33.5 22
10 Matic Fortunat 2011 Most na Soči 1,34 21
11 Timotej Fenko 2011 TD Bovec 1,34.5 20
12 Kras Leban Jež 2011 AD Posočje 1,35 19
13 Tomaž Tomšič 2012 TD Bistrc 1,36 18
14 Andraž Kuštrin 2011 AD Posočje 1,37 17
15 Vasja Smičič 2012 Metamačus Nova G. 1,38 16
16 Adam Dolinar 2012 ŠD Hotedršica 1,40 15
17 Oliver Mlekuž 2013 AD Posočje 1,40.5 14
18 Jonatan Eržen 2012 Slap ob Idrjici 1,41 13
19 Gašper Rutar 2013 AD Posočje 2,01 12
20 Matic Tomažič 2012 AD Posočje 2,04 11
21 Val Vuga Štendler 2013 Šempeter 2,14 10
22 Tim Valentinčič 2014 Tolmin 3,06 9
Dečki B - letnik 2010
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Marcel Skočir 2010 AD Posočje 1,11 40
2 Tim Gaberšček 2010 NK Tolmin 1,13 35
3 Kasper Rutar 2010 AD Posočje 1,15 31
4 Tim Podgornik 2010 Čepovan 1,15,5 28
5 Svit Leban Jež 2010 AD Posočje 1,16 26
6 Svid Leopold Fon 2010 AD Posočje 1,19 25
7 Tadej Rejec 2010 AD Posočje 1,20 24
8 Val Čujec 2010 AD Posočje 1,20.5 23
9 Miha Kutin 2010 AD Posočje 1,21 22
10 Lovro Velikonja 2010 AD Posočje 1,22 21
11 Timotej Mašera 2010 TD Bovec 1,22.5 20
12 Vid Špolad 2010 AD Posočje 1,23 19
13 Miha Kenda 2010 AD Posočje 1,24 18
14 Rožle Tomažič 2010 AD Posočje 1,33 17
15 Timon Ginoski 2010 TD Bovec 1,34 16
Dečki C - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Luka Močnik 2009 AD Posočje 2,19 40
2 Marcel Sovdat Nakao 2009 TD Bovec 2,23 35
3 Gal Rutar 2009 Kobarid 2,34 31
4 Niko Stamenković 2009 Tolmin 2,36 28
5 Ruben Eržen 2009 Slap ob Idrijci 2,36.5 26
6 Luka Manfreda 2009 ŠKTD Lom 2,37 25
7 Tian Ziliani 2009 AK Gorica 2,42 24
8 Enej Valentinčič 2009 AD Posočje 2,53 23
9 Gal Cugelj 2009 AD Posočje 3,02 22
10 Jaka Kos 2009 AD Posočje 3,19 21
11 Matic Kos 2009 AD Posočje 3,24 20
Dečki D - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Mathias Mlekuž 2008 TD Bovec 2,22 40
2 Žan Skočir 2008 TK Kobarid 2,29 35
3 Matevž Maver 2008 AK Pivka 2,32 31
4 Ludvik Čuk 2008 ŠD Hotedršica 2,35 28
5 Jan Brovč 2008 Podbrdo 2,53 26
6 Lev Požarnik Vavken 2008 ŠD Hotedršica 2,57 25
Dečki E - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Izak Ziliani 2007 AK Gorica 3,37 40
2 Blaž Kragelj 2007 AD Posočje 3,43 35
3 Aleks Kenda 2007 AD Posočje 3,45 31
4 Sašo Bajt 2007 AD Posočje 3,50 28
5 Matic Žagar 2007 TD Bovec 3,53 26
6 Kimi Melihn 2007 TD Bovec 3,54 25
7 Nik Črv 2007 AD Posočje 4,12 24
8 Luka Dolinar 2007 ŠD Hotedršica 4,14 23
Dečki F - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Jure MIkuž 2006 ŠD Nanos Podnanos 3,29 40
2 Maj Kavs 2006 TD Bovec 3,30 35
3 Aljoša Kranjc 2006 SSK Ponikve 3,41 31
4 Anej Skočir 2006 TK Kobarid 3,42 28
5 Sašo Simčič 2006 AK Gorica 4,08 26
Dečki G - letnik 2005
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Tim Žgajnar 2005 TD Bovec 3,35 40
2 Nejc Kragelj 2005 AD Posočje 3,38 35
3 Teo Laharnar 2005 AD Posočje 3,47 31
4 Vid Zelenc 2005 ŠD Hotedršica 4,10 28
Dečki H - letnik 2004 in 2003
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Matija Maver 2003 AK Pivka 7,18 40
Deklice I - letnik 2011 in mlajše
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Julija Komar 2011 AD Posočje 1,22 40
2 Eva Rutar 2011 AD Posočje 1,23 35
3 Lin Sovdat Nakao 2011 TD Bovec 1,24 31
4 Tereza Hadalin 2011 AD Posočje 1,32 28
5 Zala Maurič 2011 Modrej 1,33 26
6 Neja Močnik 2012 AD Posočje 1,34 25
7 Maja Kavčič 2011 AD Posočje 1,36 24
8 Zoja Valentinčič 2011 AD Posočje 1,37 23
9 Nastja Boben 2011 AD Posočje 1,38 22
10 Neja Mlekuž 2011 TD Bovec 1,39 21
11 Zala Komac 2012 TD Bovec 1,40 20
12 Sara Berginc 2011 TD Bovec 1,40.5 19
13 Lana Manfreda 2013 ŠKTD Lom 1,41 18
14 Neža Štrukelj 2012 ŠKTD Lom 1,55 17
15 Iva Biščanin 2013 AD Posočje 2,09 16
16 Zara Jukić 2013 Tolmin 2,10 15
17 Mineja Štulc 2013 AD Posočje 2,11 14
18 Maria Eržen 2014 Slap ob Idrijci 2,12 13
19 Julia Cugelj 2013 AD Posočje 2,14 12
20 Nina Skočir 2011 AD Posočje 2,20 11
21 Zaja Krajnik 2012 Tolmin 2,23 10
22 Sara Fortunat 2014 Most na Soči 2,32 9
Deklice J - letnik 2010
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Gaja Rutar 2010 Kobarid 1,15 40
2 Ela Štendler Vuga 2010 Šempeter 1,24 35
3 Petja Domenih Luketa 2010 AD Posočje 1,25 31
4 Maja Kragelj 2010 AD Posočje 1,25.5 28
5 Mija Štrukelj 2010 ŠKTD Lom 1,29 26
6 Eva Kenda Drekonja 2010 AD Posočje 1,30 25
7 Sara Leskovec 2010 ŠD Hotedršica 1,32 24
8 Tinkara Strgar 2010 TD Bovec 1,37 23
9 Pija Šket Jug 2010 AD Posočje 1,40 22
10 Laura Košuta 2010 AD Posočje 1,41 21
11 Klara Nagode 2010 ŠD Hotedršica 1,42 20
Deklice K - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Manca Žibert 2009 TK Tek je lek 2,31 40
2 Karin Eržen 2009 ŠD Hotedršica 2,36 35
3 Adriana Leban 2009 AD Posočje 2,40 31
4 Jana Kragelj 2009 AD Posočje 2,45 28
5 Manca Rutar 2009 AD Posočje 2,47 26
6 Nina Kavčič 2009 AD Posočje 2,49 25
7 Evita Celarc 2009 ŠD Hotedršica 2,52 24
8 Lejla Kranjc 2009 SSK Ponikve 2,59 23
9 Jerca Koblar 2009 ŠD Hotedršica 3,01 22
10 Alma Taletovič 2009 AD Posočje 3,07 21
Deklice L - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Gaja Sovdat 2008 AD Posočje 2,20 40
2 Anuška Gruden 2008 AD Posočje 2,25 35
3 Vita Leban Jež 2008 AD Posočje 2,29 31
4 Pavla Kokole 2008 TK Kobarid 2,31 28
5 Katja Tomšič 2008 TD Bistrc 2,37 26
6 Niki Mlekuž Kamarić 2008 TD Bovec 2,41 25
7 Neja Šuligoj 2008 TK Kobarid 2,50 24
8 Tanja Rutar 2008 AD Posočje 2,52 23
Deklice M - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Evita Ivančič 2007 TK Kobarid 3,41 40
2 Manca Mlekuž 2007 TD Bovec 3,46 35
3 Lea Kenda Drekonja 2007 AD Posočje 4,15 31
4 Maruša Kutin 2007 AD Posočje 4,17 28
5 Katja Zelenec 2007 ŠD Hotedršica 4,28 26
6 Ema Kogovšek 2007 ŠD Tek je lek 4,33 25
7 Eva Kogovšek 2007 ŠD Tek je lek 4,35 24
8 Ajda Rupnik 2007 ŠD Hotedršica 4,39 23
Deklice N - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Ajda Sovdat 2006 AD Posočje 3,46 40
2 Gaja Leban Jež 2006 AD Posočje 3,49 35
3 Hana Leskovec 2006 ŠD Hotedršica 4,15 31
4 Lara Leskovec 2006 ŠD Hotedršica 4,33 28
5 Lea Tiara Celarc 2006 ŠD Hotedršica 5,30 26
Deklice O - letnik 2005
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Marta Marija Leban 2005 AD Posočje 3,52 40
2 Urša Kustrle 2005 AD Posočje 3,59 35
3 Tina Jarc 2005 AD Posočje 4,25 31
4 Tamara Manfreda 2005 AD Posočje 4,28 28
5 Zarja Kavčič 2005 AD Posočje 4,29 26
6 Pia Eržen 2005 Slap ob Idrijci 4,40 25
Deklice P - letnik 2004 in 2003
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Žana Sovdat 2004 AD Posočje 7,06 40
2 Gaja Duša 2004 AD Posočje 7,11 35
3 Zala Pivk 2004 ŠD Hotedršica 7,19 31
4 Tia Žagar 2004 TD Bovec 7,22 28
5 Lara Fortunat 2004 AD Posočje 7,36 26
6 Mara Mei Leban 2003 AD Posočje 7,56 25
Zadnjič posodobljeno Nedelja, 15 April 2018 13:12