Rezultati 2017 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   


REZULTATI SEZONE 2017

 

PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2006 2007 Slovenska Bistrica, 15.01.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 SOVDAT Ajda PSČ 2006 01:16,6 400m pionirji-11 11
1 LEBAN Martin PSČ 2007 7,98 50m pionirji-10 11
5 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 367 daljina pionirji-10 10
















PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE, LETNIK 2004 in 2005 Šempeter pri Gorici, 22.01.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 KUSTERLE Urša PSČ 2005 11,75 50M Oovire pionirji 12 4
5 FORTUNAT Karin PSČ 2005 02:07,2 600m pionirji 12 7
3 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 413 daljina pionirji 12 9
6 KAVČIČ Zarja PSČ 2005 380 daljina pionirji 12 9
4 LEBAN Miha PSČ 2005 02:04,8 600m pionirji 13 7
4 SOVDAT Žana PSČ 2005 02:00,8 600m pionirji 13 9
























PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U16) Celje, 28.01.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
20 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,11 60m U16 32
26 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 8,24 60m U16 32
14 SKOČIR Andrej PSČ 2003 484 daljina U16 19
17 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 459 daljina U16 19
38 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 8,80 60m U16 69
23 GERBEC Pia PSČ 2002 429 daljina U16 39
























PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U14) Ljubljana, 05.02.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
30 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,18 60m U14 72
29 SOVDAT Žana PSČ 2004 411 daljina U14 72
9 SOVDAT Žana PSČ 2004 856 žoga 2kg U14 72
17 SOVDAT Žana PSČ 2004 02:03,6 600m U14 72
19 SOVDAT Žana PSČ 2004 1911 skupno U14 72
35 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 9,26 60m U14 72
31 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 410 daljina U14 72
43 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 727 žoga 2kg U14 72
31 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 02:08,8 600m U14 72
33 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 1739 skupno U14 72
60 SKOČIR Urša PSČ 2005 9,78 60m U14 72
56 SKOČIR Urša PSČ 2005 356 daljina U14 72
72 SKOČIR Urša PSČ 2005 461 žoga 2kg U14 72
57 SKOČIR Urša PSČ 2005 02:18,1 600m U14 72
66 SKOČIR Urša PSČ 2005 1236 skupno U14 72
68 FORTUNAT Karin PSČ 2005 10,01 60m U14 72
51 FORTUNAT Karin PSČ 2005 367 daljina U14 72
21 FORTUNAT Karin PSČ 2005 801 žoga 2kg U14 72
40 FORTUNAT Karin PSČ 2005 02:11,6 600m U14 72
51 FORTUNAT Karin PSČ 2005 1504 skupno U14 72






U14
















PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V DVORANI ZA PIONIRJE IN PIONIRKE (U12) Slovenska Bistrica, 12.02.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
19 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9,67 60m U12 86
6 SOVDAT Ajda PSČ 2006 391 daljina U12 86
21 SOVDAT Ajda PSČ 2006 636 žoga 2kg U12 86
2 SOVDAT Ajda PSČ 2006 54,61 300m U12 86
7 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1575 skupno U12 86
32 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 10,02 60m U12 86
70 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 298 daljina U12 86
61 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 489 žoga 2kg U12 86
27 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 58,28 300m U12 86
48 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 1119 skupno U12 86
















MITING ZA MLAJŠE KATEGORIJE BLED Bled, 22. 04. 2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
2 LEBAN Martin PSČ 2007 383 daljina U12 7
5 BAJT Sašo PSČ 2007 333 daljina U12 7
2 LEBAN Martin PSČ 2007 9,47 60m U12 7
5 BAJT Sašo PSČ 2007 10,24 60m U12 7
3 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 373 daljina U12 9
8 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,87 60m U12 10
5 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 418 daljina U14 9
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 12,74 100m U16 5
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 534 daljina U16 4
2 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 45,96 300m U16 3
























PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U12 Radovljica, 06.05.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
13 LEBAN Martin PSČ 2007 9,19 60m U12 75
20 LEBAN Martin PSČ 2007 380 daljina U12 75
67 LEBAN Martin PSČ 2007 21,93 vortex U12 75
16 LEBAN Martin PSČ 2007 50,74 300m U12 75
22 LEBAN Martin PSČ 2007 1363 skupno U12 75
27 KENDA Aleks PSČ 2007 9,68 60m U12 75
31 KENDA Aleks PSČ 2007 369 daljina U12 75
65 KENDA Aleks PSČ 2007 23,13 vortex U12 75
32 KENDA Aleks PSČ 2007 53,19 300m U12 75
38 KENDA Aleks PSČ 2007 1198 skupno U12 75
17 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9,49 60m U12 78
11 SOVDAT Ajda PSČ 2007 29,07 vortex U12 78
18 SOVDAT Ajda PSČ 2006 380 daljina U12 78
9 SOVDAT Ajda PSČ 2006 51,43 300m U12 78
11 SOVDAT Ajda PSČ 2006 1759 skupno U12 78
28 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,75 60m U12 78
56 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 16,77 vortex U12 78
28 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 364 daljina U12 78
37 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 55,58 300m U12 78
32 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 1337 skupno U12 78
50 SOVDAT Gaja PSČ 2008 10,27 60m U12 78
52 SOVDAT Gaja PSČ 2008 17,42 vortex U12 78
70 SOVDAT Gaja PSČ 2008 287 daljina U12 78
27 SOVDAT Gaja PSČ 2008 54,77 300m U12 78
55 SOVDAT Gaja PSČ 2008 1121 skupno U12 78
























PS V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 Slovenska Bistrica, 07.05.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
25 LEBAN Miha PSČ 2004 9,33 60m U14 37
35 LEBAN Miha PSČ 2004 371 daljina U14 37
33 LEBAN Miha PSČ 2004 27,15 vortex U14 37
21 LEBAN Miha PSČ 2004 02:02,2 600m U14 37
28 LEBAN Miha PSČ 2004 1328 skupno U14 37
45 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,09 60m U14 88
46 SOVDAT Žana PSČ 2004 30,20 vortex U14 88
45 SOVDAT Žana PSČ 2004 401 daljina U14 88
15 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:55,5 600m U14 88
36 SOVDAT Žana PSČ 2004 1993 skupno U14 88
34 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 8,99 60m U14 88
14 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 38,06 vortex U14 88
27 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 425 daljina U14 88
49 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 02:03,8 600m U14 88
27 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 2063 skupno U14 88
























ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE IN MLADINKE Celje, 14.05.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
7 SKOČIR Andrej PSČ 2003 559 daljina ml.mlad 13
11 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 02:08,6 800m ml.mlad 15
25 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 26,35 200m ml.mlad 26
16 LIPUŠČEK Tina PSČ 2002 437 daljina ml.mlad 19
8 GERBEC Pia PSČ 2002 05:24,0 1500m ml.mlad 11
























EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINCE IN MLADINKE Ljubljana, 28.05.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
12 CVIJANOVIĆ Alen PSČ 2001 02:16,8 800m st.mlad 15
24 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 13,83 100m st.mlad 35
32 BIZJAK Hana PSČ 1999 14,18 100m st.mlad 35
28 SOVDAT Anita PSČ 2000 27,92 200m st.mlad 46
12 SOVDAT Anita LIPUŠČEK Evelina BIZJAK Hana LEBAN Mara Mei PSČ 2000 53,46 4X100m st.mlad 16
2000
1999
2003








































23. ATLETSKI MEDNARODNI MITING "KRANJ 2017" - MEMORIAL VUČKO Kranj, 10.06.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
20 GAŠPERČIČ Žan PSČ 2001 12,69 100m ml.mlad 20
22 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 14,03 100m ml.mlad 24
1 SOVDAT Anita PSČ 2000 01:52,6 600m ml.mlad 4
5 SKOČIR Andrej PSČ 2003 545 daljina U16 13
12 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 45,47 300m U16 30
21 LIPUŠČEK Tina PSČ 2002 46,03 300m U16 30
12 LEBAN Miha PSČ 2004 51,72 300m U14 13
6 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 446 daljina U14 35
22 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 9,09 60m U14 50
33 KUSTERLE Urša PSČ 2005 54,37 300m U14 38
4 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:49,3 600m U14 13
13 DUŠA Gaja PSČ 2004 02:03,6 600m U14 13
12 LEBAN Martin PSČ 2007 9,45 60m U12 24
16 LEBAN Martin PSČ 2007 364 daljina U12 26
16 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 9,64 60m U12 31
11 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 357 daljina U12 20
2 LEBAN JEŽ Gaja PSČ 2006 01:56,8 600m U12 8
6 SOVDAT Gaja PSČ 2008 327 daljina U10 23
15 KRAGELJ Jana PSČ 2009 283 daljina U10 23
4 SOVDAT Gaja PSČ 2008 34,96 200m U10 19
13 KRAGELJ Jana PSČ 2009 37,53 200m U10 19
























PRVENSTVO SLOVENIJE ZA MLAJŠE MLADINCE/MLADINKE Slovenj Gradec, 01. - 02.07.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
42 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 14,28 100m ml.mlad 46
37 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 29,37 200m ml.mlad 41
























PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U16 Velenje, 09. - 10.09.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 168 višina U16 9
8 SKOČIR Andrej PSČ 2003 554 daljina U16 17
10 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 981 krogla -4kg U16 13
25 LIPUŠČEK Tina PSČ 2002 450 daljina U16 33
49 LIPUŠČEK Tina PSČ 2002 14,33 100m U16 73
12 GERBEC Pia PSČ 2002 03:22,9 1000m U16 26
48 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 14,31 100m U16 73
14 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 756 krogla-3kg U16 15
























PRVENSTVO SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14 IN U12 Novo mesto, 16. - 17.09.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
18 LEBAN Miha PSČ 2004 31,27 200m U14 19
40 FORTUNAT Karin PSČ 2005 33,8 200m U14 40
9 SOVDAT Žana PSČ 2004 03:23,6 1000m U14 24
59 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,42 60m U14 69
20 SOVDAT Žana PSČ 2004 820 kroglja-2kg U14 25
20 KUSTERLE Urša PSČ 2005 03:46,6 1000m U14 24
14 LEBAN Martin PSČ 2007 26,43 vortex U12 17
11 LEBAN Martin PSČ 2007 9,20q/9,25fB 60m U12 31
4 SOVDAT Ajda PSČ 2006 01:58,5 600m U12 16








































MEDNARODNI MITING BLED ZVEZDE PRIHODNOSTI 2017 Bled, 30. 09. 2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
1 SOVDAT Gaja PSČ 2008 10,15 60m U10 14
1 SOVDAT Gaja PSČ 2008 348 daljina U10 14
2 LEBAN Martin PSČ 2007 9,22 60m U12 17
6 LEBAN Martin PSČ 2007 376 daljina U12 14
7 KRAGLELJ Blaž PSČ 2007 9,84 60m U12 17
3 KRAGLELJ Blaž PSČ 2007 387 daljina U12 14
6 KRAGLELJ Nejc PSČ 2005 9,38 60m U14 9
2 KRAGLELJ Nejc PSČ 2005 420 daljina U14 2
3 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:48,4 600m U14 6
1 SKOČIR Andrej PSČ 2003 12,45 60m U16 8
1 SKOČIR Andrej PSČ 2003 560 daljina U16 2
3 GAŠPERŠIČ Žan PSČ 2001 12,92 100m ml.mlad 6
3 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 14,11 100m ml.mlad 8
3 SOVDAT Anita PSČ 2000 28,82 200m ml.mlad 6
























ATLETSKI POKAL SLOVENIJE V MNOGOBOJIH Nova Gorica, 07. - 08.10.2017
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 9,50 60m U14 14
10 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 427 daljina U14 14
10 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 36,99 vortex U14 14
11 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 02:05,4 600m U14 14
9 KRAGELJ Nejc PSČ 2005 skupno 1472 U14 14
14 LAHARNAR Teo PSČ 2005 10,74 60m U14 14
14 LAHARNAR Teo PSČ 2005 328 daljina U14 14
9 LAHARNAR Teo PSČ 2005 37,87 vortex U14 14
14 LAHARNAR Teo PSČ 2005 02:10,5 600m U14 14
14 LAHARNAR Teo PSČ 2005 skupno 1081 U14 14
16 KUSTERLE Urša PSČ 2005 9,58 60m U14 19
19 KUSTERLE Urša PSČ 2005 19,96 vortex U14 19
19 KUSTERLE Urša PSČ 2005 329 daljina U14 19
15 KUSTERLE Urša PSČ 2005 02:04,7 600m U14 19
19 KUSTERLE Urša PSČ 2005 skupno 1334 U14 19
19 FORTUNAT Lara PSČ 2004 9,86 60m U14 19
17 FORTUNAT Lara PSČ 2004 24,13 vortex U14 19
17 FORTUNAT Lara PSČ 2004 379 daljina U14 19
12 FORTUNAT Lara PSČ 2004 02:01,0 600m U14 19
18 FORTUNAT Lara PSČ 2004 skupno 1584 U14 19
9 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,07 60m U14 19
2 SOVDAT Žana PSČ 2004 44,01 vortex U14 19
12 SOVDAT Žana PSČ 2004 414 daljina U14 19
2 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:48,3 600m U14 19
4 SOVDAT Žana PSČ 2004 skupno 2372 U14 19
13 POLJAK Neja PSČ 2004 9,32 60m U14 19
6 POLJAK Neja PSČ 2004 37,69 vortex U14 19
10 POLJAK Neja PSČ 2004 426 daljina U14 19
19 POLJAK Neja PSČ 2004 02:15,1 600m U14 19
14 POLJAK Neja PSČ 2004 skupno 1835 U14 19
12 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 9,88 60m U12 15
9 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 397 daljina U12 15
4 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 36,68 vortex U12 15
10 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 52,79 300m U12 15
8 KRAGELJ Blaž PSČ 2007 skupno 1393 U12 15
6 LEBAN Martin PSČ 2007 9,57 60m U12 15
14 LEBAN Martin PSČ 2007 340 daljina U12 15
12 LEBAN Martin PSČ 2007 27,76 vortex U12 15
5 LEBAN Martin PSČ 2007 50,99 300m U12 15
11 LEBAN Martin PSČ 2007 skupno 1315 U12 15
17 GRUDEN Anuška PSČ 2008 10,68 60m U12 20
13 GRUDEN Anuška PSČ 2008 20,34 vortex U12 20
19 GRUDEN Anuška PSČ 2008 272 daljina U12 20
15 GRUDEN Anuška PSČ 2008 58,55 300m U12 20
16 GRUDEN Anuška PSČ 2008 skupno 976 U12 20
10 SOVDAT Gaja PSČ 2008 10,02 60m U12 20
16 SOVDAT Gaja PSČ 2008 18,7 vortex U12 20
11 SOVDAT Gaja PSČ 2008 338 daljina U12 20
10 SOVDAT Gaja PSČ 2008 53,99 300m U12 20
11 SOVDAT Gaja PSČ 2008 skupno 1317 U12 20
3 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9,31 60m U12 20
1 SOVDAT Ajda PSČ 2006 33,34 vortex U12 20
5 SOVDAT Ajda PSČ 2006 3,97 daljina U12 20
3 SOVDAT Ajda PSČ 2006 48,63 300m U12 20
1 SOVDAT Ajda PSČ 2006 skupno 2019 U12 20








5 ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) PSČ PIONIRJI EKIPNO 8 U14 6
1 ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) PSČ PIONIRKE EKIPNO 12 U14 10
4 ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) PSČ PIONIRJI EKIPNO 9 U12 9
2 ATLETSKO DRUŠTVO POSOČJE TOLMIN (PSČ) PSČ PIONIRKE EKIPNO 11 U12 10








Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 30 Oktober 2017 09:21