17. Tek na Grad 2017 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

17. TEK NA TMINSKI GRAD

21.05.2017

CICIBANI  - 2006 in mlajši
1 MOČNIK  LUKA 2009 TOLMIN 11:52
2 LEBAN MARTIN 2007 AD POSOČJE 12:57
3 KRAGELJ JERNEJ 2006 TOLMIN 13:28
4 ŠORLI BLAŽ 2006 AD POSOČJE 13:43
5 KRAGELJ BLAŽ 2007 AD POSOČJE 14:14
6 LEBAN JEŽ SVIT 2010 AD POSOČJE 14:54
7 MAKOVEC MATIC 2009 AD POSOČJE 17:46
8 HVALA STAŠ 2007 AD POSOČJE 20:40
PIONIRJI - 2005 - 2002
1 KUTIN ANŽE 2002 AD POSOČJE 11:59
2 POŽENEL NATAN MAJ 2003 AD POSOČJE 12:18
3 SKOČIR MATIC 2002 AD POSOČJE 15:17
4 LEBAN MIHA 2004 AD POSOČJE 15:23
5 GERBEC STAŠ 2005 ZATMIN 16:10
6 KRAGELJ NEJC 2005 AD POSOČJE 18:10
MLADINCI - 2001 - 1998
1 CVIJANOVIČ ALEN 2001 AD POSOČJE 11:39
2 MUGERLI ALJAŽ 1998 POLJUBINJ 11:54
3 OBLAK GAJ 2001 TOLMIN 12:58
MLAJŠI ČLANI - 1997 - 1988
1 ABRAM MARKO 1993 PDT PA DALIN TEAM 11:17
2 ŠTENKLER DENIS 1996 PDT PA DALIN TEAM 11:27
3 PODOBNIK UROŠ 1993 PRAPETNO 12:09
4 CVEK JERNEJ 1991 SOČA OUTDOOR 18:49
ČLANI - 1987 - 1978
1 MOČNIK GREGOR 1979 TOLMIN 12:34
2 MLAKAR TOMAŽ 1979 SOČA OUTDOOR 14:47
3 DAKSKOBLER PETER 1981 SOČA OUTDOOR 15:41
VETERANI - 1977 - 1968
1 KLANJŠČEK WINKLER BOJAN 1976 NOVA GORICA 12:31
2 BRINOVEC MIHA 1971 ŽABČE 13:37
3 GRUDEN ERIK 1976 DOLENJA TREBUŠA 13:41
4 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 13:54
5 KRISTAN MIRO 1977 TOLMIN 14:03
6 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 ŠPORTINA 14:19
7 KODRIČ ALEŠ 1976 AJDOVŠČINA 14:57
8 GERBEC ZVONKO 1968 AD POSOČJE 15:34
STAREJŠI VETERANI - 1967 in starejši
1 ŠAVS IVAN 1956 PREDDVOR 13:11
2 MRAK IGOR 1966 13:59
3 RUTAR IGOR 1961 TMINSKI MIGAVCI 14:10
4 ŠULIN ZVONKO 1953 TOLMIN 14:30
5 KAVČIČ MATEJ 1965 BTT TOLMIN 15:33
6 KUTIN EDI 1949 AD BOVEC 16:09
CICIBANKE  - 2006 in mlajše
1 SOVDAT GAJA 2008 AD POSOČJE 13:08
2 GRUDEN ANUŠKA 2008 DOLENJA TREBUŠA 13:12
3 SOVDAT AJDA 2006 AD POSOČJE 13:33
4 LEBAN JEŽ VITA 2008 AD POSOČJE 15:13
5 KRISTAN ŽIVA 2006 AD POSOČJE 16:13
6 RUTAR MANCA 2009 AD POSOČJE 16:19
7 RUTAR EVA 2011 AD POSOČJE 17:01
8 LEBAN ADRIANA 2009 AD POSOČJE 17:17
9 MOČNIK NEJA 2012 TOLMIN 18:13
10 KRAGELJ ERIKA 2010 TOLMIN 18:14
PIONIRKE - 2005 - 2002
1 TRUPEJ ALJA 2003 AK VELENJE 12:38
2 DUŠA GAJA 2004 AD POSOČJE 14:24
3 LEBAN MARTA MARIJA 2005 AD POSOČJE 14:38
4 KUSTERLE URŠA 2005 AD POSOČJE 15:04
5 SOVDAT ŽANA 2004 AD POSOČJE 15:19
MLADINKE - 2001 - 1998
1 ŽGAJNAT TANJA 2000 TD BOVEC 15:28
2 GERBEC NUŠA 1999 AD POSOČJE 15:41
3 KRISTAN MIA 2001 TOLMIN 16:16
4 RUTAR KLARA 1999 AD POSOČJE 17:02
MLAJŠE ČLANICE - 1997 - 1988
IZV. KAT GOLJA KARIN 1994 SOČA OUTDOOR 18:48
ČLANICE - 1987 - 1978
1 KAVČIČ FELTRIN DANIJELA 1980 TMINSKI MIGAVCI 15:15
2 KLANJŠČEK WINKLER LAURA 1980 16:36
3 VITEZ PETRA 1981 17:46
IZV. KAT DOLJAK JASMINA 1978 AJDOVŠČINA 14:00
VETERANKE - 1977 - 1968
1 BELE KRISTINA 1974 AK PIVKA 15:00
2 KRAGELJ MAJA 1977 TOLMIN 15:55
3 BRIŠAR ROSANA 1977 AK PIVKA 16:12
4 KUTIN MOJCA 1974 TMINSKI MIGAVCI 16:26
5 TALJAT ŠULIN NEŽKA 1975 TMINSKI MIGAVCI 16:42
6 GERBEC ANDREJA 1973 AD POSOČJE 18:23
7 RUTAR BOGDANA 1974 TMINSKI MIGAVCI 18:50
IZV. KAT KODRIČ DOLORES BRJE 15:28
STAREJŠE VETERANKE - 1967 in starejše
1 GARTNER IRENA 1960 AD ŽELEZNIKI 15:13
2 RODMAN OLGA 1962 TMINSKI MIGAVCI 17:42
3 VELIŠČEK MILENA TOLMIN 18:37
4 PIRIH BENA 1951 TOLMIN 21:34
Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 22 Maj 2017 22:31