Tek Sotočja Rezultati 2017 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
16. tek Sotočja
Tolmin, 8.4.2017
Podatki o tekmi
Organizator: AD Posočje, Tolmin
Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček
Obdelava rezultatov: AD Posočje
Dolžine prog: 400, 700, 1000, 1800 m
Št. prijavljenih:  138
Razvrstitev po kategorijah
Dečki A - letnik 2010 in mlajši
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Skočir Marcel 2010 AD Posočje 1.19,00 40
2 Leban Anže 2011 Tolmin 1.22,00 35
3 Fon Svit Leopold 2010 AD Posočje 1.23,00 31
4 Leban Jež Svit 2010 AD Posočje 1.24,00 28
5 Rutar Kasper 2010 AD Posočje 1.27,00 26
6 Skočir Tim 2011 TK Kobarid 25
7 Gerbec Nino 2010 AD Posočje 24
8 Leban Žan 2011 Gaberje 23
9 Ivančič Elijan 2011 TK Kobarid 10 22
10 Fortunat Matic 2011 Most na Soči 21
11 Munih Žiga 2010 AD Posočje 20
12 Leban Jež Kras 2011 AD Posočje 19
13 Sardoč Oliver 2012 ŠD Nanos podnanos 18
14 Carli Lukas 2010 AD Posočje 17
15 Gaberšček Mark 2012 AD Posočje 16
16 Rejec Žak 2010 AD Posočje 15
17 Dolinar Adam 2012 ŠD Hotedršica 14
18 Poženel Robin Teo 2010 AD Posočje 13
19 Matelič Beno 2011 TK Kobarid 12
20 Carli Tobija 2012 Volče 11
21 Brežan Vitan 2012 AD Posočje 10
22 Rutar Samuel 2013 AD Posočje 9
23 Rutar Gašper 2013 AD Posočje 8
24 Brežan Tibor 2014 AD Posočje 7
Dečki B - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Močnik Luka 2009 Tolmin 1.11,00 40
2 Rutar Gal 2009 TK Kobarid 1.11,20 35
3 Kuk Sivec Svit 2009 AD Posočje 1.11,50 31
4 Vrtovec Žan 2009 ŠD Nanos 1.12,00 28
5 Sovdat Tomaž 2009 AD Bovec 1.14,00 26
6 Manfreda Luka 2009 ŠKDT Lom 25
7 Kovačič Nejc 2009 AD Piran 24
8 Ziliani Tian 2009 AD Posočje 23
9 Makovec Matic 2009 AD Posočje 22
10 Gaberšček Ben 2009 21
11 Valentinčič Enej 2009 AD Posočje 20
Dečki C - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 2.23,00 40
2 Čuk Ludvik 2008 ŠD Hotedršica 2.28,00 35
3 Maver Matevž 2008 AK Pivka 2.32,00 31
4 Matelič Lukas 2008 TK Kobarid 2.33,00 28
5 Pučnik Jaka 2008 AK Radovljica 26
Dečki D - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Leban Martin 2007 AD Posočje 2.21,00 40
2 Ziliani Izak 2007 AD Posočje 2.22,00 35
3 Zubin Partik 2007 AD Piran 2.27,00 31
4 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 2.30,00 28
5 Kragelj Blaž 2007 ŠKD Volče 2.31,00 26
6 Melihen Kimi 2007 TD Bovec 25
7 Žagar Matic 2007 TD Bovec 24
8 Kenda Aleks 2007 AD Posočje 23
9 Kovačič Rok 2007 AD Piran 22
10 Dolinar Luka 2007 ŠD Hotedršica 21
11 Črv Nik 2007 AD Posočje 20
12 Hvala Staš 2007 AD Posočje 19
13 Mlinar Gaj 2007 ŠD Hotedršica 18
Dečki E - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos 3.39,00 40
2 Kranjc Aljoša 2006 SSK Ponikve 3.44,00 35
3 Skočir Anej 2006 TK Kobarid 3.45,00 31
4 Čuk Jakob 2006 ŠD Hotedrščica 3.54,00 28
5 Lenarčič Matevž 2006 AK Pivka 6.19,00 26
Dečki F - letnik 2005
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Rot Ivo 2005 TK Kobarid 3.36,00 40
2 Zelenc Vid 2005 ŠD Hotedršica 3.41,00 35
3 Kragelj Nejc 2005 ŠKD Volče 3.42,00 31
4 Leban Jaka 2005 OŠ Most na Soči 3.48,00 28
5 Laharnar Teo 2005 AD Posočje 3.53,00 26
6 Jeftenič Marko 2005 AD Piran 25
7 Zubin Mitja 2005 AD Piran 24
Dečki G - letnik 2004
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Leban Miha 2004 AD Posočje 3.54,00 40
2 Treven Blaž 2004 ŠD Hotedršica 4.56,00 35
Dečki H - letnik 2003 in 2002
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Dekleva  Jan 2002 AK Koper 5.56,00 40
2 Kutin Anže 2002 AD Posočje 6.18,00 35
3 Kerkoč Pavel 2002 ŠD Nanos Podnanos 6.27,00 31
4 Krkoč Urban 2003 ŠD Nanos Podnanos 6.36,00 28
5 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 6.59,00 26
6 Skočir Matic 2002 AD Posocje 25
7 Maver Matija 2003 AK Pivka 24
8 Lenarčič Anže 2003 AK Pivka 23
9 Požarnik Vavken Maks 2002 ŠD Hotedršica 22
Deklice I - letnik 2010 in mlajše
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 1.17,00 40
2 Rutar Gaja 2010 TK Kobarid 1.24,00 35
3 Kutin Taja 2010 TK Kobarid 1.25,00 31
4 Kragelj maja 2010 AD Posočje 1.32,00 28
5 Likar Metka 2010 ŠD Nanos Podnanos 1.33,00 26
6 Rutar Eva 2011 AD Posočje 25
7 Leskovec Sara 2010 ŠD Hotedršica 24
8 Kenda Drekonja Eva 2010 AD Posočje 23
9 Nagode Klara 2010 ŠD Hotedršica 22
10 Koblar Tinkara 2010 ŠD Hotedršica 21
11 Likar Nina 2010 ŠD Nanos Podnanos 20
12 Močnik Neja 2012 Tolmin 19
13 Košuta Laura 2010 AD Posočje 18
14 Boben Nastja 2011 AD Posočje 17
15 Teodorovič Taja 2011 Most na Soči 16
16 Poženel Leila Ema 2011 AD Posočje 15
17 Gaberšček Izza 2012 Tolmin 14
18 Kuk Sivec Brina 2012 AD Posočje 13
Deklice J - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Žibert Manca 2009 ŠD Tek je lek 1.14,00 40
2 Leban Adriana 2009 AD Posočje 1.16,00 35
3 Kragelj Jana 2009 ŠKD Volče 1.17,00 31
4 Kranjc Lejla 2009 SSK Ponikve 1.21,00 28
5 Rutar Manca 2009 AD Posočje 1.22,00 26
6 Javorščak Zofija 2009 TK Kobarid 25
7 Koblar Jerca 2009 ŠD Hotedršica 24
Deklice K - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos 2.23,00 40
2 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje 2.25,00 35
3 Leban Jež Vita 2008 AD Posočje 2.42,00 31
4 Lenarčič Zala 2008 AK Pivka 2.48,00 28
5 Šuligoj Neja 2008 TK Kobarid 2.51,00 26
6 Duša Lana 2008 Tolmin 25
Deklice L - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Ivančič Evita 2007 TK Kobarid 2.23,00 40
2 Sardoč Miša 2007 ŠD Nanos Podnanos 2.28,00 35
3 Mlekuž Manca 2007 TD Bovec 2.32,00 31
4 Kenda Drekonja Lea 2007 AD Posočje 2.32,00 28
5 Gržinič Tjaša 2007 AD Piran 2.33,00 26
6 Keglevič Samanta 2007 AK Pivka 25
7 Kutin Maruša 2007 AD Posočje 24
8 Leban Katja 2007 AD Posočje 23
9 Javorščak Neža 2007 TK Kobarid 22
10 Velikonja Anja 2007 AD Posočje 21
11 Cimprič Ana 2007 Volarje 20
12 Rupnik Ajda 2007 ŠD Hotedršica 19
Deklice M - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje 3.45,00 40
2 Leban Jež Gaja 2006 AD Posočje 3.54,00 35
3 Leskovec Hana 2006 ŠD Hotedršica 4.26,00 31
4 Vrtovec Tia 2006 ŠD Nanos Podnanos 4.35,00 28
5 Leskovec Lara 2006 ŠD Hotedršica 4.36,00 26
Deklice N - letnik 2005
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Leban Marija Marta 2005 AD Posočje 3.39,00 40
2 Lenarčič Neža 2005 AK Pivka 3.40,00 35
3 Fortunat Karin 2005 AD Posočje 3.51,00 31
Deklice O - letnik 2004
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 3.34,00 40
2 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 3.36,00 35
3 Pačnik Eva 2004 AK Radovljica 3.43,00 31
4 Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica 3.58,00 28
5 Fortunat Lara 2004 AD Posočje 4.04,00 26
6 Nagode Anja 2004 ŠD Hotedršica 25
Deklice P - letnik 2003 in 2002
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas točke
1 Durn Sara 2002 ŠD Nanos Podnanos 6.49,00 40
2 Gerbec Pia 2002 AD Posočje 7.04,00 35
3 Lipušček Tina 2002 AD Posočje 7.12,00 31
4 Keglevič Larisa 2002 AK Pivka 7.24,00 28
5 Likar Lara 2003 ŠD Nanos Podnanos 7.31,00 26
6 Keglevič Amanda 2002 AK Pivka 25
Zadnjič posodobljeno Petek, 14 April 2017 12:39