16.Tek na Grad 2016 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
16. TEK NA TMINSKI GRAD
22.05.2016
CICIBANI  - 2005 in mlajši
1 MOČNIK  LUKA 2009 TOLMIN 12:16
2 LEBAN MARTIN 2007 AD POSOČJE 13:55
3 ŽAGAR MATIC 2007 TD BOVEC 14:15
4 ŠORLI BLAŽ 2006 AD POSOČJE 14:22
5 HVALA KLEMEN 2006 TOLMIN 15:27
6 ROTOVNIK TINE 2005 DRAVOGRAD 15:30
7 PAGON TINE 2006 TOLMIN 17:00
8 LEBAN JERNEJ 2011 IDRIJA
PIONIRJI - 2004 - 2001
1 GABERŠČEK TOBI 2002 TD BOVEC 11:05
2 DROLE ŽAN 2001 PD PODBRDO 12:19
3 LEBAN MIHA 2004 AD POSOČJE 14:23
4 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 15:39
MLADINCI - 2000 - 1997
1 URŠOČ JURE 1999 TOLMIN 12:42
MLAJŠI ČLANI - 1996 - 1987
1 BRATINA ROK 1994 TEAM SALOMON 9:00 REKORD
2 IPAVEC DOMEN 1992 AD POSOČJE 10:57
ČLANI - 1986 - 1977
1 KENDA PRIMOŽ 1977 MIKA TEAM 11:35
2 MOČNIK GREGOR 1979 TOLMIN 12:32
3 LIPUŠČEK TOMAŽ 1985 TOLMIN 14:08
4 KLEČ JAKA 1986 TOLMIN 15:02
5 MLEKUŽ MIHA 1986 TOLMIN 16:38
VETERANI - 1976 - 1967
1 ŽNIDAR MIRAN 1969 KNEŽA 11:42
2 LAPANJE  ALEŠ 1973 TOLMIN 11:47
3 URŠIČ MAKSI 1969 12:52
4 GRUDEN ERIK 1976 DOLENJA TREBUŠA 13:32
5 LEBAN SIMON 1971 KANAL 13:47
6 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 14:04
7 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 ŠPORTINA 14:25
8 ROTOVNIK TOMAŽ 1974 DRAVOGRAD 15:34
9 GERBEC ZVONKO 1968 AD POSOČJE 15:58
STAREJŠI VETERANI - 1966 in starejši
1 LEBAN MARKO 1963 GORENJI VRSNIK 11:43
2 DROLE SIMON 1965 PD PODBRDO 12:25
3 KOVAČIČ FLORJAN 1955 TMINSKI MIGAVCI 13:56
CICIBANKE  - 2005 in mlajše
1 LEBAN NIVES 2006 KANAL 15:38
2 MARTA MARIJA LEBAN 2005 AD POSOČJE 16:15
3 RUTAR EVA 2011 AD POSOČJE 17:49
4 RUTAR MANCA 2009 AD POSOČJE 18:36
5 MOČNIK NEJA 2012 TOLMIN 20:55
PIONIRKE - 2004 - 2001
1 TRUPEJ ALJA 2003 AK VELENJE 12:57
2 DUŠA GAJA 2004 AD POSOČJE 14:53
3 MELIHEN BARBI 2002 TD BOVEC 15:48
4 ŽAGAR TIA 2004 TD BOVEC 17:15
MLADINKE - 2000 - 1997
1 RUTAR KLARA 1999 AD POSOČJE 17:50
MLAJŠE ČLANICE - 1996 - 1987
1 MIŠIČ ANDREJA 1993 15:46
2 RUTAR MONIKA 1996 TOLMIN 17:14
ČLANICE - 1986 - 1977
1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 14:01
2 KRAGELJ MAJA 1977 TOLMIN 15:41
3 LEBAN ANDREJA 1984 POLJUBINJ 16:52
VETERANKE - 1976 - 1967
1 GERBEC ANDREJA 1973 AD POSOČJE 18:30
2 RUTAR BOGDANA 1974 TMINSKI MIGAVCI 18:52
STAREJŠE VETERANKE - 1966 in starejše
1 GARTNER IRENA 1960 AD ŽELEZNIKI 15:21
2 KUK PAPIČ NADA 1959 TOLMIN 15:51
Zadnjič posodobljeno Torek, 24 Maj 2016 16:45