Tek Sotočja Rezultati 2016 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

15. Tek sotočja - Tolmin

 

Tolmin, 4/9/2016

 

Podatki o tekmi:

 

 

 

 

 

 

 

Organizator:

AD Posočje

 

 

 

 

 

Vodja tekmovanja:

 

 

 

 

 

 

 

Obdelava podatkov:  Timing Poljane

 

 

 

 

 

Podatki o prvi progi

 

 

 

 

 

 

 

Dolžina:

400, 700, 1000 in 1800 m

 

 

 

 

 

Število prijavljenih: 148

 

 

 

 

 

 

Razvrstitev po kategorijah

 

 

 

 

 

 

Deklice A (letnik 2009 in mlajše)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Žibert Manca

2009

 

ŠD Tek je lek

01:21.6

00:00.0

40

2

Lulik Mei

 

2009

 

Triatlon klub Ajdovščina

01:24.6

00:03.0

35

3

Leban Adriana

2009

 

AD Posočje

01:25.2

00:03.6

31

4

Tašič Ronja

 

2009

 

Tolmin

01:29.6

00:08.0

28

5

Kranjc Lejla

 

2009

 

SSK Ponikve

01:30.8

00:09.2

26

6

Radej Nika

 

2009

 

OŠ Blanca

01:32.6

00:11.0

25

7

Kavs Pia

 

2009

 

TD Bovec

01:34.1

00:12.5

24

8

Rutar Manca

2009

 

AD Posočje

01:35.6

00:14.0

23

9

Kragelj Jana

 

2009

 

ŠKD Volče

01:36.2

00:14.6

22

10

Burgar Gaja

 

2009

 

Dolenja Trebuša

01:39.4

00:17.8

21

11

Likar Metka

 

2010

 

ŠD Nanos Podnanos

01:41.9

00:20.3

20

12

Poženelj Leila Ema

2011

 

AD Posočje

01:48.4

00:26.8

19

13

Likar Nina

 

2010

 

ŠD Nanos Podnanos

01:48.7

00:27.1

18

14

Leskovec Sara

2010

 

ŠD Hotedršica

01:50.1

00:28.5

17

15

Rutar Eva

 

2011

 

AD Posočje

01:55.5

00:33.9

16

16

Močnik Neja

 

2012

 

Tolmin

01:56.2

00:34.6

15

Deklice B (letnik 2008)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Kopatin Sara

2008

 

ŠD Nanos Podnanos

01:10.6

00:00.0

40

2

Sovdat Gaja

 

2008

 

AD Posočje

01:14.0

00:03.4

35

3

Kokole Pavla

2008

 

TK Kobarid

01:17.3

00:06.7

31

4

Lenarčič Zala

2008

 

AK Pivka

01:19.7

00:09.1

28

5

Gruden Anuška

2008

 

AD Posočje

01:21.4

00:10.8

26

6

Radej Tjaša

 

2008

 

OŠ Blanca

01:21.7

00:11.1

25

7

Kanalec Sofia

2008

 

AD Posočje

01:22.6

00:12.0

24

8

Šuligoj Neja

 

2008

 

TK Kobarid

01:23.1

00:12.5

23

9

Burgar Iris

 

2008

 

AD Posočje

01:23.5

00:12.9

22

10

Gruden Ursula

2008

 

AD Posočje

01:25.9

00:15.3

21

11

Rutar Tanja

 

2008

 

AD Posočje

01:26.3

00:15.7

20

12

Leban Jež Vita

2008

 

AD Posočje

01:26.8

00:16.2

19

13

Beguš Žana

 

2008

 

AK Pivka

01:27.3

00:16.7

18

14

Kovač Kim

 

2008

 

Eklimas

01:28.0

00:17.4

17

15

Kenda Sara

 

2008

 

AD Posočje

01:31.3

00:20.7

16

Deklice C (letnik 2007)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Ivančič Evita

 

2007

 

TK Kobarid

02:29.9

00:00.0

40

2

Domevšček Naja

2007

 

TK Kobarid

02:51.3

00:21.4

35

3

Keglevič Samanta

2007

 

AK Pivka

02:58.2

00:28.3

31

4

Premrl Korina

2007

 

AD Piran

03:03.5

00:33.6

28

5

Fortunat Manca

2007

 

AD Posočje

03:10.9

00:41.0

26

6

Močnik Manca

2007

 

AD Posočje

03:15.5

00:45.6

25

7

Bellomo Ela Mia

2007

 

AD Posočje

03:26.6

00:56.7

24

8

Bajt Julija

2007

 

AD Posočje

04:03.7

01:33.8

23

Deklice D (letnik 2006)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Sovdat Ajda

2006

 

AD Posočje

02:20.6

00:00.0

40

2

Uršič Nika

2006

 

TK Kobarid

02:28.6

00:08.0

35

3

Leban Jež Gaja

2006

 

AD Posočje

02:30.2

00:09.6

31

4

Vrtovec Tia

2006

 

ŠD Nanos Podnanos

02:42.7

00:22.1

28

5

Leskovec Lara

2006

 

ŠD Hotedršica

03:06.4

00:45.8

26

6

Leskovec Hana

2006

 

ŠD Hotedršica

03:07.4

00:46.8

25

7

Eržen Lucia

2006

 

AD Posočje

03:11.1

00:50.5

24

8

Celarc Lea Tiara

2006

 

ŠD Hotedršica

03:18.0

00:57.4

23

Deklice E (letnik 2005)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Leban Marija Marta

2005

 

AD Posočje

03:53.5

00:00.0

40

2

Lenarčič Neža

2005

 

AK Pivka

03:57.1

00:03.6

35

3

Brišar Eva

2005

 

AD Posočje

04:08.9

00:15.4

31

4

Fortunat Karin

2005

 

AD Posočje

04:15.1

00:21.6

28

5

Skočir Urša

2005

 

AD Posocje

04:15.9

00:22.4

26

6

Jarc Maja

2005

 

AD Posočje

04:21.8

00:28.3

25

7

Jež Vita

2005

 

AD Posočje

04:24.9

00:31.4

24

8

Jarc Tina

2005

 

AD Posočje

04:28.5

00:35.0

23

9

Eržen Pia

2005

 

AD Posočje

04:32.8

00:39.3

22

Deklice F (letnik 2004)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Sovdat Žana

2004

 

AD Posočje

03:35.8

00:00.0

40

2

Žagar Tia

2004

 

TD Bovec

03:56.8

00:21.0

35

3

Pivk Zala

2004

 

ŠD Hotedršica

03:57.3

00:21.5

31

4

Fortunat Lara

2004

 

AD Posočje

03:58.7

00:22.9

28

5

Duša Gaja

2004

 

AD Posočje

04:03.8

00:28.0

26

6

Kovač Lia

2004

 

Eklimas

04:06.3

00:30.5

25

7

Nagode Anja

2004

 

ŠD Hotedršica

04:41.9

01:06.1

24

Deklice G (letnik 2003)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Likar Lara

2003

 

ŠD Nanos Podnanos

03:49.1

00:00.0

40

2

Leban Mara Mei

2003

 

AD Posočje

03:55.6

00:06.5

35

3

Žgajnar Eva

2003

 

TD Bovec

04:19.9

00:30.8

31

Deklice H (letnik 2002)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Gerbec Pia

2002

 

AD Posočje

07:02.4

00:00.0

40

2

Keglevič Larisa

2002

 

AK Pivka

07:31.9

00:29.5

35

3

Keglevič Amanda

2002

 

AK Pivka

07:44.9

00:42.5

31

4

Melihen Korina

2002

 

TD Bovec

08:07.9

01:05.5

28

Deklice I (letnik 2001)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Ipavec Kristina

2001

 

OŠ Idrija

07:14.3

00:00.0

40

2

Poljšak Mihaela

2001

 

OŠ Col

08:12.0

00:57.7

35

Dečki A (letnik 2009 in mlajši)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Močnik Luka

2009

 

Tolmin

01:18.6

00:00.0

40

2

Dolmovič Jan

2009

 

OŠ Blanca

01:19.1

00:00.5

35

3

Kuk Sivec Svit

2009

 

AD Posočje

01:19.9

00:01.3

31

4

Vrtovec Žan

2009

 

ŠD Nanos Podnanos

01:20.3

00:01.7

28

5

Novoselj Aljaž

2009

 

TD Bovec

01:26.4

00:07.8

26

6

Ziliani Tian

2009

 

AD Posočje

01:26.7

00:08.1

25

7

Gaberšček Tim

2009

 

AD Posočje

01:27.0

00:08.4

24

8

Skočir Marcel

2010

 

AD Posocje

01:35.4

00:16.8

23

9

Brišar Timotej

2009

 

AD Posočje

01:37.3

00:18.7

22

10

Gaberšček Ben

2009

 

AD Posočje

01:38.7

00:20.1

21

11

Domevšček Enej

2010

 

TK Kobarid

01:39.0

00:20.4

20

12

Valentinčič Enej

2009

 

AD Posočje

01:39.3

00:20.7

19

13

Kovačič Kin

2011

 

Avto Gacar

01:40.8

00:22.2

18

14

Kragelj Tomaž

2009

 

AD Posočje

01:42.7

00:24.1

17

15

Makovec Matic

2009

 

AD Posočje

01:43.3

00:24.7

16

16

Eržen Ruben

2009

 

AD Posočje

01:44.4

00:25.8

15

17

Kenda Vid

2010

 

AD Posočje

01:45.4

00:26.8

14

18

Leban Tim

2010

 

AD Posočje

01:46.3

00:27.7

13

19

Cvijanovič Jaka

2010

 

AD Posočje

01:47.4

00:28.8

12

20

Fortunat Matic

2011

 

AD Posočje

01:48.3

00:29.7

11

21

Ivančič Elijan

2011

 

TK Kobarid

01:50.6

00:32.0

10

22

Skočir Tim

2011

 

TK Kobarid

01:52.4

00:33.8

9

23

Lulik Nai

2011

 

Triatlon klub Ajdovščina

01:58.3

00:39.7

8

24

Leban Jež Kras

2011

 

AD Posočje

02:00.7

00:42.1

7

25

Gaberšček Mark

2012

 

AD Posočje

02:02.5

00:43.9

6

26

Matelič Beno

2011

 

TK Kobarid

02:03.4

00:44.8

5

27

Eržen Jonatan

2012

 

AD Posočje

02:41.3

01:22.7

4

28

Rutar Gašper

2013

 

AD Posočje

03:24.9

02:06.3

3

Dečki B (letnik 2008)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Vojska Nace

2008

 

OŠ Cerkno

01:13.8

00:00.0

40

2

Skočir Žan

2008

 

TK Kobarid

01:14.2

00:00.4

35

3

Mlekuž Mathias

2008

 

TD Bovec

01:16.3

00:02.5

31

4

Maver Matevž

2008

 

AK Pivka

01:18.2

00:04.4

28

5

Matelič Lukas

2008

 

TK Kobarid

01:23.7

00:09.9

26

6

Likar Tine

2008

 

AD Posočje

01:24.8

00:11.0

25

7

Požarnik Vavken Lev

2008

 

ŠD Hotedršica

01:25.7

00:11.9

24

Dečki C (letnik 2007)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Leban Martin

2007

 

AD Posočje

02:24.9

00:00.0

40

2

Ziliani Izak

2007

 

AD Posočje

02:28.4

00:03.5

35

3

Lavrenčič Jakob

2007

 

TK Kobarid

02:29.0

00:04.1

31

4

Bajt Sašo

2007

 

AD Posočje

02:32.4

00:07.5

28

5

Kragelj Blaž

2007

 

ŠKD Volče

02:35.7

00:10.8

26

6

Kenda Aleks

2007

 

AD Posočje

02:38.5

00:13.6

25

7

Matovski Volarič Tin

2007

 

AD Posočje

02:39.9

00:15.0

24

8

Melihen Kimi

2007

 

TD Bovec

02:40.2

00:15.3

23

9

Žagar Matic

2007

 

TD Bovec

02:41.7

00:16.8

22

10

Gaberšček Val

2007

 

AD Posočje

02:45.1

00:20.2

21

11

Kovačič Rok

2007

 

AD Piran

02:46.2

00:21.3

20

12

Kazič Uroš

2007

 

AD Posočje

02:46.5

00:21.6

19

13

Tašič Gaber

2007

 

Tolmin

02:48.1

00:23.2

18

14

Dolinar Luka

2007

 

ŠD Hotedršica

02:51.1

00:26.2

17

Dečki D (letnik 2006)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Kopatin Rok

2006

 

ŠD Nanos Podnanos

02:24.4

00:00.0

40

2

Kranjc Aljoša

2006

 

SSK Ponikve

02:27.5

00:03.1

35

3

Skočr Anej

 

2006

 

TK Kobarid

02:27.8

00:03.4

31

4

Kanalec Adam

 

2006

 

AD Posočje

02:35.2

00:10.8

28

5

Kovač Pij

 

2006

 

Eklimas

02:38.5

00:14.1

26

6

Žibert Matic

 

2006

 

ŠD Tek je lek

02:40.4

00:16.0

25

Dečki E (letnik 2005)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

 

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Žgajnar Tim

 

2005

 

TD Bovec

03:42.7

00:00.0

40

2

Kragelj Nejc

 

2005

 

ŠKD Volče

03:46.6

00:03.9

35

3

Leharnar Teo

 

2005

 

AD Posočje

03:51.8

00:09.1

31

4

Zelenc Vid

 

2005

 

ŠD Hotedršica

03:53.9

00:11.2

28

5

Zubin Mitja

 

2005

 

AD Piran

04:10.9

00:28.2

26

6

Pavletič Repič Aleks

 

2005

 

AD Piran

04:45.0

01:02.3

25

7

Poženel Robin Teo

 

2005

 

AD Posočje

04:59.6

01:16.9

24

Dečki F (letnik 2004)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Kopatin Jan Franc

2004

 

ŠD Nanos Podnanos

03:33.2

00:00.0

40

2

Leban Miha

2004

 

AD Posočje

03:45.9

00:12.7

35

3

Klinkon Peter

2004

 

AD Posočje

03:52.2

00:19.0

31

4

Treven Blaž

2004

 

ŠD Hotedršica

04:46.5

01:13.3

28

Dečki G (letnik 2003)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

 

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Skočir Andrej

 

2003

 

AD Posocje

03:25.6

00:00.0

40

2

Poženel Natan Maj

 

2003

 

AD Posočje

03:26.5

00:00.9

35

3

Lenarčič Anže

 

2003

 

AK Pivka

03:31.9

00:06.3

31

4

Maver Matija

 

2003

 

AK Pivka

03:48.3

00:22.7

28

Dečki H (letnik 2002)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

 

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Sekač Pino

 

2002

 

AD Mass Ljubljana

06:23.5

00:00.0

40

2

Kutin Anže

 

2002

 

AD Posočje

06:53.6

00:30.1

35

3

Skočir Matic

 

2002

 

AD Posocje

07:22.0

00:58.5

31

4

Požarnik Vavken Maks

2002

 

ŠD Hotedršica

09:00.3

02:36.8

28

Dečki I (letnik 2001)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesto

Ime in priimek

 

Letnik

 

Klub

Čas

Zaostanek

Točke

1

Černigoj Tan

 

2001

 

AD Posočje

06:48.6

00:00.0

40

2

Černigoj Gaj

 

2001

 

AD Posočje

07:55.8

01:07.2

35

Zadnjič posodobljeno Ponedeljek, 11 April 2016 10:19