Tek Sotočja Rezultati 2015 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
Število prijavljenih: 172
Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (letnik 2008 in mlajše)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kopatin Sara 2008 ŠD Nanos Podnanos 00:01:17.0 00:00.0 100
2 Kovač Kim 2008 Eklimas 00:01:19.3 00:02.3 96
3 Kokole Pavla 2008 TK Kobarid 00:01:19.8 00:02.8 92
4 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje 00:01:20.2 00:03.2 88
5 Kanalec Sofia 2008 AD Posočje 00:01:25.7 00:08.7 84
6 Šuligoj Neja 2008 TD Bovec 00:01:26.0 00:09.0 80
7 Beguš Žana 2008 AK Pivka 00:01:28.1 00:11.1 78
8 Kanalec Vita 2008 TK Kobarid 00:01:28.7 00:11.7 76
9 Mlekuž Kamarić Niki 2008 TD Bovec 00:01:29.4 00:12.4 74
10 Leban Jež Vita 2008 AD Posočje 00:01:30.5 00:13.5 72
11 Tušar Urša 2008 TK Kobarid 00:01:32.3 00:15.3 70
12 Stakolič Vida Sofija 2008 Bovec 00:01:34.4 00:17.4 68
13 Markovič Lea 2008 Bovec 00:01:34.9 00:17.9 66
14 Lulik Mei 2009 ŠD Nanos Podnanos 00:01:35.2 00:18.2 64
15 Perinčič Kotar Žana 2008 AD Posočje 00:01:37.3 00:20.3 62
16 Sardoč Pika 2009 ŠD Nanos Podnanos 00:01:38.7 00:21.7 60
17 Žgur Neli 2010 ŠD Nanos Podnanos 00:01:39.6 00:22.6 58
18 Rutar Manca 2009 AD Posočje 00:01:40.3 00:23.3 56
19 Furlan Gaja 2008 ŠD Nanos Podnanos 00:01:40.9 00:23.9 54
20 Kranjc Lejla 2009 SSK Ponikve 00:01:42.4 00:25.4 52
21 Duša Lana 2008 AD Posočje 00:01:43.6 00:26.6 50
22 Tušar Sara 2008 AD Posočje 00:01:44.0 00:27.0 48
23 Rutar Celestina 2008 AD Posočje 00:01:44.5 00:27.5 46
24 Krapež Timeja 2009 Tolmin 00:02:05.9 00:48.9 44
25 Likar Nina 2010 Velike Žablje 00:02:07.7 00:50.7 42
26 Poženel Lejla Ema 2011 AD Posočje 00:02:15.2 00:58.2 40
27 Likar Metka 2010 ŠD Nanos Podnanos 00:02:17.7 01:00.7 38
28 Štendler Vuga Ela 2010 AD Posočje 00:02:27.7 01:10.7 36
29 Močnik Neja 2012 AD Posočje 00:02:38.3 01:21.3 34
30 Kenda Drekonja Eva 2010 AD Posočje 00:02:39.8 01:22.8 32
31 Breščak Meta 2012 ŠD Nanos Podnanos 00:02:48.8 01:31.8 30
Deklice B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Sardoč Miša 2007 ŠD Nanos Podnanos 00:01:08.5 00:00.0 100
2 Ivančič Evita 2007 TK Kobarid 00:01:10.1 00:01.6 96
3 Kenda Drekonja Lea 2007 AD Posočje 00:01:12.7 00:04.2 92
4 Domevšček Naja 2007 TK Kobarid 00:01:20.3 00:11.8 88
5 Leban Katja 2007 AD Posočje 00:01:21.6 00:13.1 84
6 Bellomo Ela Mia 2007 AD Posočje 00:01:27.6 00:19.1 80
7 Breščak Žana 2007 ŠD Nanos Podnanos 00:01:28.5 00:20.0 78
8 Fortunat Manca 2007 AD Posočje 00:01:28.9 00:20.4 76
9 Rupnik Ajda 2007 ŠD Hotedršica 00:01:29.3 00:20.8 74
10 Močnik Manca 2007 AD Posočje 00:01:29.8 00:21.3 72
11 Velikonja Anja 2007 AD Posočje 00:01:31.5 00:23.0 70
12 Moroz Lana 2007 ŠD Hotedršica 00:01:38.4 00:29.9 68
Deklice C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje 00:02:26.2 00:00.0 100
2 Kokotec Lana 2006 AD Piran 00:02:30.9 00:04.7 96
3 Uršič Nika 2006 TKK Kobarid 00:02:34.7 00:08.5 92
4 Kalanj Nena 2006 TKK Kobarid 00:02:37.2 00:11.0 88
5 Leban Jež Gaja 2006 AD Posočje 00:02:41.7 00:15.5 84
6 Žerjav Beganovič Lea 2006 AK Pivka 00:02:52.2 00:26.0 80
7 Poljak Nina 2006 AD Posočje 00:02:56.7 00:30.5 78
8 Kristan Živa 2006 AD Posočje 00:02:59.9 00:33.7 76
9 Vrtovec Tia 2006 ŠD Nanos Podnanos 00:03:06.5 00:40.3 74
10 Leskovec Lara 2006 ŠD Hotedršica 00:03:06.9 00:40.7 72
11 Leskovec Hana 2006 ŠD Hotedršica 00:03:10.8 00:44.6 70
Deklice D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kuzmin Delgiusto Jul 2005 AD Piran 00:02:25.3 00:00.0 100
2 Domevšček Lia 2005 TK Kobarid 00:02:27.9 00:02.6 96
3 Leban Marta Maria 2005 AD Posočje 00:02:29.5 00:04.2 92
4 Tušar Ariana 2005 TKK Kobarid 00:02:36.5 00:11.2 88
5 Skočir Urša 2005 AD Posocje 00:02:41.6 00:16.3 84
6 Vojska Hana 2005 Cerkno 00:02:42.3 00:17.0 80
7 Sladič Eva 2005 TD Bovec 00:02:43.8 00:18.5 78
8 Kovačič Kali 2005 AD Posočje 00:02:44.4 00:19.1 76
9 Jež Vita 2005 AD Posočje 00:02:48.1 00:22.8 74
10 Brišar Eva 2005 AD Posočje 00:02:50.3 00:25.0 72
11 Valentinčič Naja 2005 AD Posočje 00:02:52.0 00:26.7 70
12 Fortunat Karin 2005 AD Posočje 00:02:53.3 00:28.0 68
13 Jarc Maja 2005 AD Posočje 00:02:54.6 00:29.3 66
14 Jarc Tina 2005 AD Posočje 00:02:55.3 00:30.0 64
15 Fortunat Nika 2005 AD Posočje 00:03:03.7 00:38.4 62
16 Breščak Nina 2005 ŠD Nanos Podnanos 00:03:09.7 00:44.4 60
17 Hvala Manca 2005 AD Posočje 00:03:13.6 00:48.3 58
Deklice E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kramar Roš Eva Klara 2004 TK Kobarid 00:03:46.9 00:00.0 100
2 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 00:03:49.4 00:02.5 96
3 Žagar Tia 2004 TD Bovec 00:03:58.5 00:11.6 92
4 Duša Gaja 2004 AD Posočje 00:04:18.6 00:31.7 88
5 Fortunat Lara 2004 AK Posočje 00:04:22.6 00:35.7 84
6 Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica 00:04:29.0 00:42.1 80
7 Kovač Lia 2004 Eklimas 00:04:36.7 00:49.8 78
8 Nagode Anja 2004 ŠD Hotedršica 00:05:22.1 01:35.2 76
Deklice F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Likar Lara 2003 ŠD Nanos Podnanos 00:03:53.8 00:00.0 100
2 Leban Mara Mei 2003 AD Posočje 00:03:55.9 00:02.1 96
3 Furlan Sara 2003 ŠD Nanos Podnanos 00:04:13.5 00:19.7 92
4 Žgajnar Eva 2003 TD Bovec 00:04:29.6 00:35.8 88
Deklice G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Gerbec Pia 2002 AD Posočje 00:03:43.0 00:00.0 100
2 Brence Neja 2002 Žiri 00:04:01.0 00:18.0 96
3 Rutar Katarina 2002 AD Posočje 00:04:20.7 00:37.7 92
4 Rejc Krebs Kaja 2002 AD Posočje 00:04:42.8 00:59.8 88
5 Treven Lucija 2002 ŠD Hotedršica 00:04:52.9 01:09.9 84
Deklice I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Ortar Blažka 2000 AD Posočje 00:07:33.7 00:00.0 100
Dečki A (letnik 2008 in mlajši)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Mlekuž Mathis 2008 TD Bovec 00:01:14.5 00:00.0 100
2 Vojska Nace 2008 OŠ Cerkno 00:01:17.4 00:02.9 96
3 Skočir Žan 2008 TK Kobarid 00:01:17.8 00:03.3 92
4 Maver Matevž 2008 AK Pivka 00:01:18.9 00:04.4 88
5 Močnik Luka 2009 AD Posočje 00:01:20.4 00:05.9 84
6 Prudič Gaj 2008 AK Pivka 00:01:24.2 00:09.7 80
7 Krivec Tomi 2008 AD Posočje 00:01:24.7 00:10.2 78
8 Vrtovec Žan 2009 ŠD Nanos Podnanos 00:01:28.0 00:13.5 76
9 Likar Tine 2008 AD Posočje 00:01:29.9 00:15.4 74
10 Grahovič David 2008 TD Bovec 00:01:30.4 00:15.9 72
11 Matelič Lukas 2008 TK Kobarid 00:01:30.8 00:16.3 70
12 Požarnik Vavken Lev 2008 ŠD Hotedršica 00:01:34.5 00:20.0 68
13 Brišar Timotej 2009 AD Posočje 00:01:36.0 00:21.5 66
14 Tabaj Črt 2008 AD Posočje 00:01:37.9 00:23.4 64
15 Leban Jež Svit 2010 AD Posočje 00:01:41.4 00:26.9 62
16 Krivec Dani 2009 AD Posočje 00:01:44.4 00:29.9 60
17 Skočir Marcel 2010 AD Posocje 00:01:44.9 00:30.4 58
18 Skočir Tim 2011 TK Kobarid 00:02:05.0 00:50.5 56
19 Cvijanovič Jaka 2010 AD Posočje 00:02:05.4 00:50.9 54
20 Ivančič Elijan 2011 TK Kobarid 00:02:15.6 01:01.1 52
21 Poženel Robin Teo 2008 AD Posočje 00:02:20.0 01:05.5 50
22 Velikonja Lovro 2010 AD Posočje 00:03:00.1 01:45.6 48
23 Sardoč Oliver 2012 ŠD Nanos Podnanos 00:03:24.5 02:10.0 46
Dečki B (letnik 2007)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Leban Martin 2007 AD Posočje 00:01:10.5 00:00.0 100
2 Žgur Mark 2007 ŠD Nanos Podnanos 00:01:11.6 00:01.1 96
3 Ziliani Izak 2007 AD Posočje 00:01:12.4 00:01.9 92
4 Bajt Sašo 2007 AD Posočje 00:01:14.1 00:03.6 88
5 Kenda Aleks 2007 AD Posočje 00:01:15.4 00:04.9 84
6 Matovski Volarič Tin 2007 AD Posočje 00:01:18.6 00:08.1 80
7 Melihen Kimi 2007 TD Bovec 00:01:20.0 00:09.5 78
8 Žagar Matic 2007 TD Bovec 00:01:20.6 00:10.1 76
9 Lavrenčič Jakob 2007 TKK Kobarid 00:01:21.4 00:10.9 74
10 Mavri Jurij 2007 AD Posočje 00:01:24.6 00:14.1 72
11 Mlinar Gaj 2007 ŠD Hotedršica 00:01:29.5 00:19.0 70
12 Špacapan Martin 2007 ŠD Hotedršica 00:01:30.3 00:19.8 68
13 Likar Adi 2007 AD Posočje 00:01:30.6 00:20.1 66
14 Dolinar Luka 2007 ŠD Hotedršica 00:01:31.5 00:21.0 64
Dečki C (letnik 2006)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kopatin Rok 2006 ŠD Nanos Podnanos 00:02:25.5 00:00.0 100
2 Kranjc Aljoša 2006 SSK Ponikve 00:02:27.0 00:01.5 96
3 Skočir Anej 2006 TKK Kobarid 00:02:32.3 00:06.8 92
4 Šorli Blaž 2006 AD Posočje 00:02:35.8 00:10.3 88
5 Razpet Janez 2006 TKK Kobarid 00:02:38.2 00:12.7 84
6 Kovač Pij 2006 Eklimas 00:02:39.3 00:13.8 80
7 Brišar Nejc 2006 AD Posočje 00:02:41.1 00:15.6 78
8 Kanalec Adam 2006 AD Posočje 00:02:41.7 00:16.2 76
9 Šorli Blaž Bd 2006 AD Posočje 00:03:00.7 00:35.2 74
10 Kavs Nil 2006 TD Bovec 00:03:01.9 00:36.4 72
11 Perinčič Kotar Slavko 2006 AD Posočje 00:03:21.3 00:55.8 70
Dečki D (letnik 2005)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Žgur Jan 2005 ŠD Nanos Podnanos 00:02:22.5 00:00.0 100
2 Feltrin Urban 2005 Šentviška gora 00:02:30.1 00:07.6 96
3 Pavlovič Enej 2005 AD Piran 00:02:31.5 00:09.0 92
4 Šmid Danijel 2005 TKK Kobarid 00:02:32.6 00:10.1 88
5 Grahovič Denis 2005 TD Bovec 00:02:35.7 00:13.2 84
6 Leban Jaka 2005 AD Posočje 00:02:36.4 00:13.9 80
7 Zelenec Vid 2005 ŠD Hotedršica 00:02:45.4 00:22.9 78
8 Špacapan Matevž 2005 ŠD Hotedršica 00:02:56.4 00:33.9 76
Dečki E (letnik 2004)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Kopatin Jan Franc 2004 ŠD Nanos Podnanos 00:03:41.8 00:00.0 100
2 Rutar Tomaž 2004 AD Posočje 00:03:46.8 00:05.0 96
3 Leban Miha 2004 AD Posočje 00:03:52.0 00:10.2 92
4 Klinkon Peter 2004 AD Posočje 00:04:00.7 00:18.9 88
5 Herman Timotej 2004 AD Posočje 00:04:01.4 00:19.6 84
6 Jermol Miha 2004 AD Posočje 00:04:03.6 00:21.8 80
7 Papotnik Anej 2004 ŠD Hotedršica 00:05:35.8 01:54.0 78
8 Treven Blaž 2004 ŠD Hotedršica 00:05:36.9 01:55.1 76
Dečki F (letnik 2003)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Skočir Andrej 2003 AD Posocje 00:03:31.8 00:00.0 100
2 Krajnc Nik 2003 AD Piran 00:03:38.2 00:06.4 96
3 Miklavčič Matija 2003 AD Posočje 00:03:46.6 00:14.8 92
4 Rovšček Tadej 2003 AD Posočje 00:03:49.8 00:18.0 88
5 Žagar Nejc 2003 TD Bovec 00:03:53.0 00:21.2 84
6 Šajn Bor 2003 AK Pivka 00:03:55.0 00:23.2 80
7 Poženel Natan Maj 2003 AD Posočje 00:04:03.1 00:31.3 78
8 Maver Matija 2003 AK Pivka 00:04:08.6 00:36.8 76
9 Perunov Česnik Ivor 2003 AK Pivka 00:04:40.6 01:08.8 74
10 Drole Matic 2003 AD Posočje 00:04:42.4 01:10.6 72
Dečki G (letnik 2002)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Skočir Matic 2002 AD Posocje 00:03:49.2 00:00.0 100
2 Kutin Anže 2002 AD Posočje 00:03:50.5 00:01.3 96
3 Jež Matic 2002 AD Posočje 00:04:00.4 00:11.2 92
4 Požarnik Vavken Maks 2002 ŠD Hotedršica 00:04:48.4 00:59.2 88
Dečki H (letnik 2001)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Cvijanovič Alen 2001 AD Posočje 00:06:38.6 00:00.0 100
2 Kopi Racz 2001 TD Bovec 00:06:43.5 00:04.9 96
3 Černigoj Tan 2001 AD Posočje 00:06:51.4 00:12.8 92
4 Černigoj Gaj 2001 AD Posočje 00:08:29.9 01:51.3 88
Dečki I (letnik 2000)
MestoIme in priimekLetnikKlubČasZaostanekTočke
1 Pašič Denis 2000 AK Pivka 00:06:40.2 00:00.0 100

Zadnjič posodobljeno Sreda, 23 Marec 2016 18:52