15.Tek na Grad 2015 rezultati PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
15. TEK NA TMINSKI GRAD
24.5.2015
CICIBANKE  - 2004 in mlajše
1 SOVDAT ŽANA 2004 AD POSOČJE 14:39
2 LEBAN JEŽ GAJA 2006 AD POSOČJE 14:47
3 DUŠA GAJA 2004 AD POSOČJE 15:41
4 GORKIČ LANA 2007 PRVAČINA 19:40
5 GORKIČ MAJA 2010 PRVAČINA 19:46
PIONIRKE - 2003 - 2000
1 TRUPEJ ALJA 2003 AK VELENJE 12:59
MLADINKE - 1999 - 1996
MLAJŠE ČLANICE - 1995 - 1986
1 IPAVEC KATARINA 1989 VOLČE 13:47
2 MIŠIČ ANDREJA 1993 TOLMIN 15:11
3 GORKIČ KATARINA 1986 PRVAČINA 19:47
ČLANICE - 1985 - 1976
1 MANFREDA KAVČIČ TEJA 1982 POLJUBINJ 13:39
2 KRAGELJ MAJA 1977 TOLMIN 15:09
3 SOVDAT SABINA 1976 AD POSOČJE 16:05
4 GORKIČ MARIJANA 1984 DLT FILIPIDES 21:25
VETERANKE - 1975 - 1966
1 KOJIČ URŠIČ ALENKA 1971 15:02
2 KEREKI ROBERTA 1969 TD BOVEC 16:38
STAREJŠE VETERANKE - 1965 in starejše

 

CICIBANI  - 2004 in mlajši
1 LEBAN MARTIN 2007 AD POSOČJE 14:25
2 ŽAGAR MATIC 2007 TD BOVEC 14:58
3 LEBAN MIHA 2004 AD POSOČJE 15:06
4 ROTOVNIK TINE 2005 DRAVOGRAD 17:23
PIONIRJI - 2003 - 2000
1 DROL LUKA 2000 AD POSOČJE 12:14
2 CVIJANOVIĆ ALEN 2001 AD POSOČJE 12:22
3 MIKLAVIČ MATIJA 2003 AD POSOČJE 12:31
4 ČERNIGOJ TAN 2001 AD POSOČJE 13:44
5 URŠIČ TIM 2003 14:48
6 ŽAGAR NEJC 2003 TD BOVEC 14:59
7 POŽENEL NATAN MAJ 2003 AD POSOČJE 15:06
MLADINCI - 1999 - 1996
1 MUGERLI ALJAŽ 1998 POLJUBINJ 11:16
2 PIRIH VINE 1999 AD POSOČJE 12:34
MLAJŠI ČLANI - 1995 - 1986
1 IPAVEC DOMEN 1992 AD POSOČJE 10:26
2 LIKAR TILEN 1989 INFRAX 11:02
3 PODOBNIK UROŠ 1993 PRAPETNO 11:28
4 RUTAR ANDREJ 1987 TOLMIN- GASA 12:58
5 GORKIČ IVAN 1986 DLT FILIPIDES 13:09
6 MLEKUŽ MIHA 1986 15:56
ČLANI - 1985 - 1976
1 KENDA PRIMOŽ 1977 MIKA TEAM 11:41
2 KODER ERVIN 1981 12:10
3 ŠINKOVEC ROBERT 1977 IDRIJA 12:12
4 KRIVEC BOJAN 1977 POLJUBINJ 12:51
5 MLEKUŽ ALEKS 1982 TOLMIN 13:04
6 SKRT KLAVDIJ 1984 14:19
7 ZILIANI TIZIANO 1979 TOLMIN 14:40
VETERANI - 1975 - 1966
1 ŽNIDAR MIRAN 1969 11:43
2 MRAK IGOR 1966 12:12
3 MIKLAVIČ ŠTEFKO 1971 KAMNO 12:35
4 LEBAN JEŽ DOMINIK 1974 AD POSOČJE 13:05
5 KLANJŠČEK MILAN 1969 TOLMIN 14:27
6 ŠORLI ANDREJ 1972 TOLMIN 14:56
7 LAPANJA ANDREJ 1973 PD PODBRDO 15:53
8 ROTOVNIK TOMAŽ 1974 DRAVOGRAD 17:25
9 ŽAGAR BOŠTJAN 1975 ŠPORTINA 17:26
STAREJŠI VETERANI - 1965 in starejši
1 LEBAN MARKO 1963 GORENJI VRSNIK 11:29
2 DROLE SIMON 1965 PODBRDO 12:25
3 ŠULIN  ZVONE 1953 ŽAGA 13:32
4 BUZOVAZ UZO 1959 CIVIDALE 14:02
5 KOGOJ MILAN 1943 ŠD ŠENTVIŠKA GORA 14:09
Zadnjič posodobljeno Četrtek, 28 Maj 2015 10:46