Rezultati 2015 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   

REZULTATI 2015

Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U14 Ljubljana, 18.01.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 SKOČIR Andrej PSČ 2003 466 daljina U14 17
3 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,59 60m U14 42
36 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 9,13 60m U14 98
63 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 388 daljina U14 63
48 GERBEC Pia PSČ 2002 9,27 60m U14 98
17 GERBEC Pia PSČ 2002 436 daljina U14 63
















Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U16 Ljubljana, 24.01.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
38 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 8,46 60m U16 50
41 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 8,56 60m U16 50
47 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 9,13 60m U16 50
13 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 468 daljina U16 22
60 ORTAR Blažka PSČ 2000 8,95 60m U16 103
58 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 8,92 60m U16 103
6 ORTAR Blažka PSČ 2000 135 višina U16 13
















Prvenstvo Slovenije v dvorani za pionirje in pionirke U12 Slovenska Bistrica, 25.01.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
29 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 350 daljina U12 47
8 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 110 višina U12 11
28 SOVDAT Žana PSČ 2004 351 daljina U12 47
10 SOVDAT Žana PSČ 2004 105 višina U12 11
















Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U14 in U12 Ravne na Koroškem, 18. in 19.04.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
6 SKOČIR Matic PSČ 2002 135 višina U14 6
22 SKOČIR Matic PSČ 2002 31,46 200m U14 25
2 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 798 Krogla-3 U14 4
24 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 31,84 200m U14 25
17 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 03:40,93 1000m U14 17
29 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 30,79 200m U14 52
29 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 9,02 60m U14 63
6 SKOČIR Andrej PSČ 2003 481 daljina U14 21
12 SKOČIR Andrej PSČ 2003 8,58 60m U14 28
6 MIKLAVIČ Matija PSČ 2003 38,08 200-ovire U14 6
8 FALETIČ Pia PSČ 2002 450 daljina U14 41
7 FALETIČ Pia PSČ 2002 852 Krogla-2 U14 17
7 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,38 60m U14 63
9 GERBEC Pia PSČ 2002 03:27,73 1000m U14 31
14 GERBEC Pia PSČ 2002 712 Krogla-2 U14 17
36 GERBEC Pia PSČ 2002 9,22 60m U14 63
33 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 333 daljina U12 40
36 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 9,94 60m U12 54
5 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:57,42 600m U12 29
















Ekipno prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Koper, 25.04.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
10 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 478 daljina U16 12
16 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 13,53 100m U16 22
9 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 29,89 Kopje-600 U16 14
14 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 923 Krogla-4 U16 17
35 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 14,13 100m U16 46
12 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 785 Krogla-3 U16 21
14 ORTAR Blažka PSČ 2000 748 Krogla-3 U16 21
18 ORTAR Blažka PSČ 2000 46,86 300m U16 30
10 GERBEC Pia PSČ 2002 03:22,43 1000m U16 23
12 Pionirji U16 PSČ 2000 / 2001 1967 Ekipni mnogoboj U16 28
16 Pionirke U16 PSČ 2000 / 2001 2206 Ekipni mnogoboj U16 31
















21. Atletski mednarodni miting - memorial VuČko Kranj, 06.06.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 PERINČIČ Maja PSČ 1998 12,99 100m ml.mladinka 19
7 BIZJAK Hana PSČ 1999 01:05,63 400m ml.mladinke 9
15 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 13,07 100m U16 23
8 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 507 daljina U16 15
4 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 8,82 Krogla-4 U16 5
5 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 58,47 vortex U16 8
8 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 1:40.59 600m U16 14
4 SKOČIR Andrej PSČ 2003 472 daljina U14 21
10 SkoČIR Andrej PSČ 2003 01:46,87 600m U14 15
3 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 8,66 Krogla-3 U14 8
6 MikLAVIČ Matija PSČ 2003 6,7 Krogla-3 U14 8
15 SKOČIR Matic PSČ 2002 02:06,75 600m U14 15
6 FALETIČ Pia PSČ 2002 469 daljina U14 41
10 FALETIČ Pia PSČ 2002 8,52 60m U14 45
26 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 8,95 60m U14 45
5 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 38,25 vortex U14 12
5 GERBEC Pia PSČ 2002 01:50,82 600m U14 26
8 LEBAN Miha PSČ 2004 5,22 Krogla-2 U12 9
11 LEBAN Miha PSČ 2004 33,4 200m U12 13
24 JEŽ Vita PSČ 2005 10,12 60m U12 36
20 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 34,22 200m U12 28
25 SKOČIR Urša PSČ 2005 35,66 200m U12 28
3 SOVDAT Žana PSČ 2004 01:53,42 600m U12 14
11 DUŠA Gaja PSČ 2004 02:13,81 600m U12 14
4 SOVDAT Ajda PSČ 2006 9,82 60m U10 36
5 SOVDAT Ajda PSČ 2006 24,01 150m U10 29
























Prvenstvo Slovenije za mlajše mladince in mladinke Ptuj, 20. in 21.06.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
9 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 28,64 Kopje-700 ml.mladinci 9
10 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 513 daljina Ml.mladinci 11
18 PERINČIČ Maja PSČ 1998 13,57 1000m Ml.mladinke 44
8 ROVŠČEK Sara PSČ 1999 150 višina Ml.mladinke 15
21 BIZJAK Hana PSČ 1999 01:05,04 400m Ml.mladinke 29
11 štafeta 4x100 PSČ 1998 / 1999 54,7 4x100 Ml.mladinke 11
























Prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke Maribor, 27. in 28.06.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
12 PERINČIČ Maja PSČ 1998 13,28 100m st.mladinke 26
23 (14) PERINČIČ Maja PSČ 1998 26,88 200m st.mladinke 30
















Prvenstvo Slovenije za Člane in Članice Nova Gorica, 25. in 26.07.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
5 MARCOLA Meta PSČ 1996 469 daljina Članica 5
13 PERINČIČ Maja PSČ 1998 27,44 200m Članica 16
















Prvenstvo Slovenije za pionirje in pionirke U16 Celje, 12. in 13.09.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 27,53 Kopje-600 U16 9
8 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 10,46 Krogla-4 U16 12
9 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 522 daljina U16 16
















7. Mednarodni miting Zvezde prihodnosti Bled 2015 Bled, 27.09.2015
Uvrstitev Priimek in ime Klub Letnik Rezultat Disciplina Kategorija Nastopajočih
1 BIZJAK Hana PSČ 1999 01:06,06 400m ml.mladinke 2
4 CVIJANOVIČ Alen PSČ 2001 41,47 300m U16 9
2 ČERNIGOJ Tan PSČ 2001 5,13 daljina U16 2
4 ČERNIGOJ Gaj PSČ 2001 13,95 100m U16 4
2 LIPUŠČEK Evelina PSČ 2000 4,33 daljina U16 2
8 MiKLAVIČ Matija PSČ 2003 34,27 200m U14 8
7 POŽENEL Natan Maj PSČ 2003 29,75 200m U14 8
2 SKOČIR Andrej PSČ 2003 4,6 daljina U14 4
7 LEBAN Mara Mei PSČ 2003 8,97 60m U14 8
8 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 3,55 daljina U12 13
12 JEŽ Vita PSČ 2005 3,16 daljina U12 13
13 JARC Maja PSČ 2005 3,1 daljina U12 13
6 SOVDAT Žana PSČ 2004 33,09 200m U12 15
9 LEBAN Marta Marija PSČ 2005 34,99 200m U12 15
11 SKOČIR Urša PSČ 2005 36.62 200m U12 15
14 FORTUNAT Lara PSČ 2004 37,38 200m U12 15
15 DUŠA Gaja PSČ 2004 37,75 200m U12 15
8 SOVDAT Žana PSČ 2004 9,8 60m U12 16
11 JEŽ Vita PSČ 2005 10,26 60m U12 16
12 JARC Maja PSČ 2005 10,51 60m U12 16
13 SKOČIR Urša PSČ 2005 10,57 60m U12 16
16 DUŠA Gaja PSČ 2004 11,28 60m U12 16
7 ZILIANI Izak PSČ 2007 3,3 daljina U10 12
10 KANALEC Adam PSČ 2006 3,08 daljina U10 12
7 ZILIANI Izak PSČ 2007 10,46 60m U10 11
11 KANALEC Adam PSČ 2006 11,28 60m U10 11
3 SOVDAT Ajda PSČ 2006 3,39 daljina U10 11
7 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 3,14 daljina U10 11
1 SOVDAT Ajda PSČ 2006 10,09 60m U10 13
7 KENDA DREKONJA Lea PSČ 2007 10,62 60m U10 13








Zadnjič posodobljeno Petek, 13 November 2015 10:05