Tek Sotočja Rezultati 2019 PDF natisni
Prispeval Skrbnik   
18. tek Sotočja


Tolmin, 20.04.2019






Podatki o tekmi


Organizator: AD Posočje, Tolmin


Vodja tekmovanja: Matej Gaberšček


Obdelava rezultatov: AD Posočje


Dolžine prog: 400, 700, 1000, 1800 m






Št. prijavljenih: 131






Razvrstitev po kategorijah







Dečki A - letnik 2012 in mlajši
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Kravanja Tevž 2012 TD Bovec 01:20,3 40
2 Kavs Žiga 2012 TD Bovec 01:22,6 35
3 Luis Anže 2012 Kobarid 01:23,7 31
4 Tomšič Tomaž 2012 TD Bistrica 01:25,3 28
5 Rutar Samuel 2013 Slap ob Idrijici 01:26,5 26
6 Tomažič Matic 2012 AD Posočje 01:27,0 25
7 Dolinar Adam 2012 ŠD Hotedršica 01:27,8 24
8 Carli Tobia 2012 Volče 01:28,4 23
9 Pavletič Jan 2012 Volče 01:29,2 22
10 Mavri Luka 2013 ŠRD Ponikve 01:29,6 21
11 Valentinčič Tilen 2012 AD Posočje 01:33,3 20
12 Rutar Gašper 2013 AD Posočje 01:34,3 19
13 Mohorič Dane 2014 Poljubinj 01:36,4 18
14 Brežan Tibor 2014 Zatolmin 01:50,5 17
15 Manfreda Martin 2014 Tolmin 01:55,7 16
16 Skočir Nik 2014 TK Kobarid 02:10,1 15
17 Močnik Bine 2016
02:30,5 14
18 Rutar Taras 2016 Slap ob Idrijici
13






Dečki B - letnik 2011
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Leban Anže 2011 AD Posočje 01:12,3 40
2 Fenko Timotej 2011 TD Bovec 01:13,6 35
3 Skočir Tim 2011 TK Kobarid 01:15,0 31
4 Leban Žan 2011 AD Posočje 01:16,5 28
5 Stamenković Žiga 2011
01:18,0 26
6 Fon Jaša 2011 AD Posočje 01:20,0 25
7 Fortunat Matic 2011 Most na Soči 01:20,8 24
8 Kovač Vid 2011 TD Bovec 01:22,1 23
9 Mavri Jure 2011 ŠRD Ponikve 01:28,7 22
10 Uršič Jaka 2011 Spodnja Idrija 01:33,5 21






Dečki C - letnik 2010
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Gaberšček Tim 2010 NK Tolmin 02:27,1 40
2 Skočir Marcel 2010 AD Posočje 02:31,0 35
3 Fon Svit Leopold 2010 AD Posočje 02:35,1 31
4 Breščak Nace 2010 Novo mesto 02:38,5 28
5 Rutar Kasper 2010 Slap ob Idrijici 02:39,1 26
6 Podgornik Tim 2010 Čepovan 02:40,7 25
7 Mašera Timotej 2010 TD Bovec 02:45,1 24
8 Manfreda Jernej 2010 AD Posočje 02:46,5 23
9 Kutin Miha 2010 AD Posočje 02:48,0 22
10 Kenda Miha 2010 AD Posočje 02:55,6 21
11 Tomažič Rožle 2010 AD Posočje 03:01,1 20
12 Cvijnović Jaka 2010 Poljubinj 03:01,5 19
13 Carli Lukas 2010 AD Posočje 03:02,1 18






Dečki D - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Močnik Luka 2009 Tolmin 02:14,5 40
2 Novosel Aljaž 2009 TD Bovec 02:16,2 35
3 Sovdat Nakao Marcel 2009 TD Bovec 02:21,3 31
4 Stamenković Niko 2009
02:25,5 28
5 Manfreda Luka 2009 ŠKTD Lom 02:29,0 26
6 Mavri Nejc 2009
02:32,3 25
7 Valentinčič Enej 2009 AD Posočje 02:38,1 24
8 Terpin Klavžar Jan 2009 ŠD Hotedršica 02:42,3 23
9 Ziliani Tian 2009 AK Gorica 02:49,3 22
10 Kos Kanalec Matic 2009 AD Posočje 03:02,1 21






Dečki E - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Mlekuž Mathias 2008 TD Bovec 03:38,0 40
2 Skočir Žan 2008 TD Kobarid 03:55,3 35
3 Požarnik Vavken Lev 2008 ŠD Hotedršica 04:48,4 31






Dečki F - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Leban Martin 2007 AD Posočje 03:28,1 40
2 Ziliani Izak 2007 AK Gorica 03:29,7 35
3 Dolinar Luka 2007 ŠD Hotedršica 03:32,6 31
4 Zubin Patrik 2007 AD Piran 03:41,0 28
5 Žagar Matic 2007 TD Bovec 03:41,2 26
6 Melihen Kimi 2007 TD Bovec 03:41,6 25
7 Mišič Martin 2007 ŠD Tek je lek 03:45,3 24
8 Črv Nik 2007 AD Posočje 03:47,3 23






Dečki G - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Kranjc Aljoša 2006 SSK Ponikve 03:35,9 40
2 Skočir Anej 2006 TD Kobarid 03:39,2 35






Dečki H - letnik 2005 in 2004
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke












Deklice I - letnik 2012 in mlajše
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Močnik Neja 2012 AD Posočje 01:18,5 40
2 Kravanja Taja 2012 TD Bovec 01:19,4 35
3 Komac Zala 2012 TD Bovec 01:24,3 31
4 Novosel Maja 2012 TD Bovec 01:28,0 28
5 Manfreda Lana 2013 ŠKTD Lom 01:28,3 26
6 Mejak Neža 2012 TD Bistrc 01:28,5 25
7 Tavčar Taja 2012 AD Posočje 01:34,3 24
8 Kavs Lina 2012 TD Bovec 01:38,7 23
9 Štrukelj Neža 2012 ŠKTD Lom 01:40,6 22
10 Bellomo Ana Lina 2012 AD Posočje 01:40,9 21
11 Pavletič Pika 2014 Volče 01:50,7 20
12 Fortunat Sara 2014 Most na Soči 01:51,1 19
13 Leban Tinkara 2014 AD Posočje 02:32,8 18
14 Kranjc Tanita 2015 Ponikve 03:08,8 17






Deklice J - letnik 2011
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Komar Julija 2011 AD Posočje
40
2 Sovdat Nakao Lin 2011 TD Bovec
35
3 Nemec Amelie 2011 Divača
31
4 Rutar Eva 2011 AD Posočje
28
5 Maurič Zala 2011 AD Posočje
26
6 Jene Mojca 2011 Medvode
25
7 Valentinčič Zoja 2011 AD Posočje
24
8 Kavčič Maja 2011 AD Posočje
23
9 Mlekuž Neja 2011 TD Bovec
22
10 Berginc Sara 2011 TD Bovec
21






Deklice K - letnik 2010
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Jeklin Manca 2010 AD Posočje 02:39,7 40
2 Rutar Gaja 2010 TK Kobarid 02:41,3 35
3 Domenih Luketa Petja 2010 AD Posočje 02:47,3 31
4 Kragelj Maja 2010 AD Posočje 02:49,5 28
5 Štrukelj Mia 2010 AD Posočje 02:52,6 26
6 Tušar Maja 2010 AD Posočje 02:53,0 25
7 Vičič Vita 2010 TD Bistrc 02:58,6 24
8 Leskovec Sara 2010 ŠD Hotedršica 03:10,3 23
9 Košuta Laura 2010 AD Posočje 03:11,3 22
10 Strgar Tinkara 2010 TD Bovec 03:11,8 21
11 Kenda Drekonja Eva 2010 AD Posočje 03:20,8 20






Deklice L - letnik 2009
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Žibert Manca 2009 ŠD Tek je lek 02:27,2 40
2 Leban Adriana 2009 AD Posočje 02:28,5 35
3 Kavs Pia 2009 TD Bovec 02:31,4 31
4 Kragelj Jana 2009 AD Posočje 02:34,7 28
5 Rutar Manca 2009 AD Posočje 02:37,7 26
6 Kavčič Nina 2009 AD Posočje 02:45,5 25
7 Kranjc Lejla 2009 SSK Ponikve 02:48,8 24
8 Burgar Gaja 2009 AD Posočje 03:01,7 23
9 Taletovič Alma
AD Posočje 03:19,3 22






Deklice M - letnik 2008
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Sovdat Gaja 2008 AD Posočje 03:42,0 40
2 Tomšič Katja 2008 TD Bistrica 03:54,4 35
3 Rutar Tanja 2008 AD Posočje 03:59,6 31
4 Burgar Iris 2008 AD Posočje 04:01,8 28






Deklice N - letnik 2007
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Mlekuž Manca 2007 TD Bovec 03:38,0 40
2 Gržinić Tjaša 2007 AD Piran 03:56,7 35
3 Deržek Lara 2007 AD Piran 03:57,4 31
4 Kenda Drekonja Lea 2007 AD Posočje 04:02,4 28
5 Zelenc Katja 2007 ŠD Hotedršica 04:19,6 26
6 Rupnik Ajda 2007 ŠD Hotedršica 04:29,2 25






Deklice O - letnik 2006
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Sovdat Ajda 2006 AD Posočje 03:39,9 40
2 Leskovec Hana 2006 ŠD Hotedršica 04:13,3 35
3 Leskovec Lara 2006 ŠD Hotedršica 04:46,5 31






Deklice P - letnik 2005 in 2004
mesto priimek in ime letnik kraj/klub/društvo čas (min) točke
1 Sovdat Žana 2004 AD Posočje 7.09,3 40
2 Pivk Zala 2004 ŠD Hotedršica 07:13,1 35
3 Žagar Tia 2004 TD Bovec 07:15,6 31
4 Mišič Teja 2005 ŠD Tek je lek 07:29,0 28
5 Duša Gaja 2004 AD Posočje 07:30,9 26
6 Leban Marta Marija 2005 AD Posočje 07:35,5 25
7 Fortunat Lara 2004 AD Posočje 07:39,6 24
8 Jarc Tina 2005 AD Posočje 07:41,0 23
9 Manfreda Tamara 2005 AD Posočje 07:51,8 22
10 Nagode Anja 2004 ŠD Hotedršica 07:59,2 21